Vikings (Vikingové)
94/100 - 952×

Vikings(Vikingové)

Seriál z tvrdého a tuhého prostředí, z doby Vikingů, kteří byli nemilosrdnými bojovníky. Příběh sleduje dění legendárního Ragnara Lothbroka a jeho rodiny, který bojuje s nástrahami tvrdých severských podmínek.

Kanada | 2013 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | History, Amazon | 43 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Alexander Ludwig (starší Bjorn Železný), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Marco Ilsø (starší Hvitserk), Katheryn Winnick (Lagertha), Gustaf Skarsgård (Floki), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), Georgia Hirst (Torvi), Peter Franzén (Harald Krásnovlas), Travis Fimmel (Ragnar Lothbrok), Clive Standen (Rollo Lothbrok), Jennie Jacques (Judith), John Kavanagh (Prorok), Moe Dunford (Aethelwulf), Alyssa Sutherland (Aslaug), Linus Roache (Ecbert)

Helgi

Helgi

Eyvindův mírumilovný syn, který je manželem Thorunn.

Sezóny 1
2017 - 2019

Když Floki připlul do Kattegatu a řekl místním lidem o zaslíbené zemi na západu, tak někteří jeho slovům uvěřili. Mezi ně patřil Eyvind a jeho celá rodina. Všichni si totiž mysleli, že mohou začít žít na místě, které pro lidi připravili sami bohové.

Opak byl však pravdou, a proto Helgiho rodina přestala Flokimu věřit. Jediný Helgi necítil podobnou zášť, naopak byl za tuto zemi rád a byl ochoten jí dát šanci. Nijak výrazněji se proto nepodílel na protestech.

Brzy došlo mezi osadníky ke konfliktu, kterému se Helgi snažil vyhýbat. Zároveň se ho ani nechtěl účastnit, protože tento spor nastal mezi jeho rodinou a rodinou, ze které pocházela jeho manželka Thorunn, jež v té době navíc čekala dítě.

Helgi je…

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama