Vikings (Vikingové)
94/100 - 952×

Vikings(Vikingové)

Seriál z tvrdého a tuhého prostředí, z doby Vikingů, kteří byli nemilosrdnými bojovníky. Příběh sleduje dění legendárního Ragnara Lothbroka a jeho rodiny, který bojuje s nástrahami tvrdých severských podmínek.

Kanada | 2013 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | History, Amazon | 43 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Alexander Ludwig (starší Bjorn Železný), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Marco Ilsø (starší Hvitserk), Katheryn Winnick (Lagertha), Gustaf Skarsgård (Floki), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), Georgia Hirst (Torvi), Peter Franzén (Harald Krásnovlas), Travis Fimmel (Ragnar Lothbrok), Clive Standen (Rollo Lothbrok), Jennie Jacques (Judith), John Kavanagh (Prorok), Moe Dunford (Aethelwulf), Alyssa Sutherland (Aslaug), Linus Roache (Ecbert)

Naad

Naad

Hamižný osadník.

Sezóny 1
2020 - 2020

Naad odplul společně se svou ženou Gudrid na západ, kde se chtěli usadili. Odpověděli tak na Ubbeho žádost, který v Kattegatu oznámil, že se se svou ženou a dítětem hodlá vydat na Island. Naad zřejmě nebyl v Kattegatu spokojený, když odsud odplul, nebo jen prostě zatoužil po dobrodružství.

Osadníci nejdříve doplují na Island, odkud se poté vydají na západ. Po dlouhé plavbě se jim podaří připlout do Grónska, poměrně neobytné země, kde se však rozhodnou usadit. Avšak podobně jako na Islandu, i v Grónsku nevydrží moc dlouho – mezi Vikingy se strhne bitva, kvůli které se jedna část vydá na moře.

Naad i jeho žena jsou mezi osadníky, kteří plují dále na západ. Po opravdu velmi dlouhé době dorazí do Ameriky, kde brzy narazí na domorodce. Když jim tito lidé ukáží své poklady, tak Naada zaujme zlato, které mají jen tak na okrasu.

Naad je…

  • manželem Gudrid

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Hrozná nelogičnost této postavy. K čemu? Proboha k čemu by mu v Novém světě bylo to zlato??? Hodně mě mrzí, že ještě naposledy nedošlo k tomu krvavému orlovi.

4.4.2021 | 12:54:18

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama