Vikings (Vikingové) Naad

Naad

Naad

Hamižný osadník.

Sezóny 1
2020 - 2020

Naad odplul společně se svou ženou Gudrid na západ, kde se chtěli usadili. Odpověděli tak na Ubbeho žádost, který v Kattegatu oznámil, že se se svou ženou a dítětem hodlá vydat na Island. Naad zřejmě nebyl v Kattegatu spokojený, když odsud odplul, nebo jen prostě zatoužil po dobrodružství.

Osadníci nejdříve doplují na Island, odkud se poté vydají na západ. Po dlouhé plavbě se jim podaří připlout do Grónska, poměrně neobytné země, kde se však rozhodnou usadit. Avšak podobně jako na Islandu, i v Grónsku nevydrží moc dlouho – mezi Vikingy se strhne bitva, kvůli které se jedna část vydá na moře.


Naad i jeho žena jsou mezi osadníky, kteří plují dále na západ. Po opravdu velmi dlouhé době dorazí do Ameriky, kde brzy narazí na domorodce. Když jim tito lidé ukáží své poklady, tak Naada zaujme zlato, které mají jen tak na okrasu.

Naad je…

  • manželem Gudrid

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Hrozná nelogičnost této postavy. K čemu? Proboha k čemu by mu v Novém světě bylo to zlato??? Hodně mě mrzí, že ještě naposledy nedošlo k tomu krvavému orlovi.

4.4.2021 | 12:54:18

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás