The Walking Dead (Živí mrtví) Norman Reedus: Tohle byla těžká série

Norman Reedus: Tohle byla těžká série

Norman Reedus: Tohle byla těžká série

Daryl se v první polovině sedmé série nacházel ve Svatyni, a proto neprožíval zrovna příjemné dny. Sám jeho představitel Norman Reedus řekl, že se jednalo o velmi těžké natáčení.


18 1
26.12.2016

Daryl si první polovinu sedmé řady skutečně protrpěl. Nejenom, že se viní z Glennovy smrti, ale zároveň byl trýzněn v sídle Spasitelů, kde se ho Negan snažil předělat na jednoho ze svých lidí. Daryla však není lehké zlomit, a proto všemu odolal, za něčí pomoci uprchl ze Svatyně a setkal se svou skupinou.

„Celá tato série pro mě byla skutečně těžká. Moje postava byla doslova nahá – Daryl přišel o své věci, oblečení, lidi a o to, kým je. Všechno tohle bylo těžké. Bylo to těžké nejenom pro mě, ale i pro všechny ostatní. Už nejsme tak pohromadě, jak jsme byli. Je to těžké,“ řekl v pořadu Talking Dead herec Norman Reedus.


(Foto: AMC)

Těžké to nebylo pouze pro samotného herce, ale také pro všechny jeho fanoušky. Mnohým se nelíbilo to, v jaké pozici se Daryl nachází a co prožívá. Především třetí epizoda The Cell byla pro většinu utrpením. Naštěstí se však v osmém díle Hearts Still Beating Daryl dočkal vysvobození. Třešničkou na dortu pak bylo finální setkání celé skupiny, zejména dojemné objetí Ricka a Daryla.

Jak jste Darylovo zajetí prožívali vy? A co říkáte na závěrečné setkání celé skupiny?

Diskuze /14

Batiatus

Záverečné stretnutie? Taká typická trápna Amerika.

26.12.2016 | 15:32:43
sudymaster

V kontextu toho co měli všichni za sebou mi to připadalo v pohodě. Nevím jak dlouho seriál sleduješ ale za těch 7 sérií to bylo poprvé co dali tito dva najevo jak velcí jsou přátelé nebo spíš rodina.

26.12.2016 | 16:26:09
Stardos

Já nechci aby to vyznělo nějak špatně, ale já si myslím, že Norman až takovou práci do toho nevynaložil :D

#5 Batiatus
26.12.2016 | 16:52:05
Kafka Tamura

[smazáno] Až se mi u nějakého článku naskytne možnost a úmyslně ti vyspoiluju něco s článkem nesouvisejicího, vzpomeň si na tuto chvíli, opice blbá.

#6 Xavik #9 Monkeyskunk
26.12.2016 | 17:55:14
Batiatus

#3 Stardos: Áno, to vieme už dlho. Od vtedy aká bola chvála na herectvo Normana v tretej epizóde tak pri hodnotení každej epke s ním si písal aké podáva majstrovské herecké výkony :-D

#7 Stardos
26.12.2016 | 18:03:42
Xavik

#4 Kafka Tamura: Smazal jsem to, fakt logika…

#9 Monkeyskunk
admin
26.12.2016 | 19:01:56
Stardos

#5 Batiatus: Nepsal bych to, kdyby polovina jeho fanynek pořád nepsala, že si zaslouží Emmy :D

26.12.2016 | 19:03:52
Leon

No, děcka, Jsem zatím ze 7. série přímo nadšený, ale to je tím, že zde je inspirace komiksem zdaleka největší za celou dobu trvání seriálu. Ale i přesto mám v některých dílech 7. řady pocit, který jsem měl po celou dobu 6. série, tj., že seriál tak trochu ztrácí dech, ať už v podobě zcela vytěžených postav, jež seriálu už nemají moc co nabídnout (Carol, Morgan), těžce přehrávajícího Negana nebo nevyrovnaného a pomalého tempa. Vzhledem k drastickému a stále trvajícímu poklesu sledovanosti nejsem jediný, kdo má tento názor. Vždyť 6 let seriálu už je prostě fakt hodně a soustředěnost diváků i přitažlivost seriálu svého vrcholu dle mého dosáhla kolem 3. – 5. série, od té doby to jde už jen dolu. Vůbec si nedokážu představit, jak seriál bude vypadat za 2 roky…

26.12.2016 | 19:41:50
Monkeyskunk

#4 Kafka Tamura: #6 Xavik:

Sorry, šak už je to pomalu dva týdny venku. Jsem čekal, že kdo o to stojí, tak už to dávno viděl. Ale líbí se mi ta rychlá reakce. Když tady někdo pere spoiler za spoilerem z ještě neodvysílaných epizod, tak to nikdo moc neřeší. Běda jak někdo zmíní něco, co už je řádnou dobu venku, je toho plnej net…takže spoiler je to do kdy? než vydají DVD ? :-D Neřeknu kdybych to tu vyrtuboval den po premiéře, ale dva týdny? Come on…

#13 dameo
26.12.2016 | 20:35:47
MichaelMyers

Nejsem zastánce spoilerů nebo nějaké podobné zvrácenosti :D ale souhlasím se smraďochem

27.12.2016 | 3:19:38
Beakka

Nepoznám komiksovú predlohu a teda sledujem príbeh tak ako začal a pokračuje. Podľa mňa bola epizódy logickým zavŕšením tejto časti série. Vyzerá to, že skupina konečne prejde od defenzívy k ofenzíve. Neganova devíza je len skutočnosť, že využíva strach ľudí nie o seba, ale o svojich blízkych. Príliš tlačiť na pílu sa však nevypláca – dávno je totiž známe, že dovtedy sa chodí s džbánom po vodu, kým …

27.12.2016 | 11:56:41
Venous4

jako sikmoocko umre to snad ne ted jsem v 6. seri :(

#14 Cermb0
27.12.2016 | 13:57:37
dameo

#9 Monkeyskunk: Já o Star Wars: Rogue One stojím, ale zatím nebyla možnost zajít do kina. Kdyby mi vadily spoilery, měl bych díky tobě zkažený zážitek z filmu. Ale protože mi spoilery nevadí, vyspoileroval jsem si závěr filmu už dávno. :-) Jistě tu ale jsou i tací, kteří ještě film neviděli a o spoilery zájem nemají. Takový člověk by neměl chodit na stránky, na kterých probíhá diskuse k filmu, protože se to tam bude spoilery jen hemžit. Vždyť i na těchto stránkách je plno spoilerů z TWD. Jsou-li označené, nikdo proti nim nemůže nic namítat. Ten kdo o spoilery z TWD nestojí a přesto si označený spoiler rozklikne, si za to může sám. Ale zveřejnit spoiler ze Star Wars na stránky TWD je opravdu hloupé. A ještě k tomu bez varování. A jak dlouho je informace o ději filmu/seriálu spoilerem? Těžko říct, ale rozhodně tomu bude jinak u seriálu, jehož epizody vycházejí jednou týdně a u filmu, který měl zrovna premiéru v kině. Dva týdny jsou rozhodně krátká doba na zveřejňování neoznačených spoilerů.

27.12.2016 | 16:16:20
Cermb0

#12 Venous4: Já dokud jsem se nedostal do aktuálního dílu, tak jsem rozhodně nelezl na žádný weby o tom seriálu a už vůbec ne do diskuze. :)

27.12.2016 | 18:08:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás