The Walking Dead (Živí mrtví) Spuštění webu Fear the Walking Dead

Spuštění webu Fear the Walking Dead

Spuštění webu Fear the Walking Dead

Spin-off je oficiálně potvrzen, proto nezbývá nic jiného, než na Edně založit nový web s tímto seriálem. Seriál Fear the Walking Dead si nyní můžete přidat mezi své oblíbené seriály, abyste byli pravidelně v obraze, co nového se u tohoto spin-offu děje.

24 0
7.4.2015

Diskuze /5

5825

Věřím,že tohle bude milionkrááááá­ááááááááát lepší než ten původní :D Los Angeles a epidemie? No prostě mazéééééc!

7.4.2015 | 8:20:33
k_ub0

Ja si tiež myslim že to bude pecka proste Zombie filmov je ako šafránu jediný poriadny zombie serial je WD aj práve preto má taky uspech a další serial o zombie od rovnakých autorov je proste už dávno uspešny serial a bude mat obrovsku sledovanosť.A každý fanušík zombie apokalypsy si pride na svoje :)

7.4.2015 | 14:35:36
Thomcore

Ja ešte nehádžem flintu do žita. Zo začiatku to sledovanosť bude mať hlavne kvôli názvu a časom, dúfam, aj kvôli kvalitám seriálu.

8.4.2015 | 11:00:25
Leon S. Kennedy

Mňa osobne ešte titul ,,The Walking Dead´´ NIKDY nesklamal. Nech si hateri hovoria čo len chcú, premňa zamňa nech ich aj roztrhne od hnevu! Mňe sa strašne páči aj Komix aj Seriál aj Hry ,,Survival Instinct´´ a ,,RELOADED Season 1 & 2´´ a verím tomu že ani spi-off nesklame a keď príde na to tak bude aj film! :D

8.4.2015 | 12:15:10
anjos01

Uz se tesim, bude to urco super:)

8.4.2015 | 18:12:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás