The Walking Dead (Živí mrtví) Tvůrci nás lákají na napínavé a skvělé pokračování

Tvůrci nás lákají na napínavé a skvělé pokračování

Tvůrci nás lákají na napínavé a skvělé pokračování

S ubíhajícími dny před premiérou devátého dílu se na internetu objevuje čím dál více rozhovorů s tvůrci seriálu The Walking Dead. Pojďte se podívat na to, na co se podle nich můžeme těšit.


19 0
10.2.2017

Greg Nicotero nás láká na pokračování sedmé série tím, že o deváté epizodě Rock in the Road řekl, že je jednou z nejlepších epizod této série: „Těším se skutečně hodně. Myslím, že devátý díl je jedním z nejlepších dílů této série. Je v něm skvělý příběh se skvělými hereckými výkony a pro fanoušky je velmi očekávaný kvůli tomu, že celá skupina je opět pohromadě. Je to fakt něco a byla velká zábava budovat tuto sérii do naprosto strhujícího finále.“

Producentka jménem Gale Anne Hurd prozradila něco málo k setkání Ricka a Daryla: „Daryl se viní za Glennovu smrt, a proto se nepoddal Neganovi. Teď opět stojí po Rickově boku, což je pro jejich budoucnost dobrá zpráva. Zároveň to není dobrá zpráva pro Negana.“


(Foto: AMC)

Rick bude potřeboval velkou armádu, aby porazil Spasitele, a proto požádá o pomoc jak Gregoryho, tak i krále Ezekiela. „Ezekiel je skvělý vůdce. Je to někdo, kdo bude nad Rickovou nabídkou dlouho uvažovat. Gregory je zbabělec. Ve skutečnosti to ani není vůdce. Chce jen bránit svou aktuální pozici a vše, co by mohlo ohrozit jeho život či postavení, bere jako špatný nápad.“

Kromě těchto dvou komunit jsou tu i jiné. Například Přímořští svou roli v seriálu ještě sehrají. „Určitě jsou s nimi spojeny nějaké nevyřízené věci. Informace o Přímořských a jejich vlastnictví by byla pro Ricka velkým přínosem,“ řekl Scott Gimple. Vypadá to tedy, že Přímořští minimálně do povstání nijak nezasáhnou.

Negan se postaral o novou dynamiku seriálu, která rozhýbala děj a změnila několik postav. Která postava si však prošla největší změnou? „Myslím, že Rick si prošel největší změnou, protože musí čelit největší výzvě, na kterou kdy narazil. Viděli jsme ho klesnout níže, než když se ve věznici rozhodl stát farmářem. Tehdy chtěl být jen lepším otcem pro Carla, nyní si uvědomil, jakou chybu udělal. Moc toho o nich nevěděl a byl si příliš jistý sám sebou. Uvidíme, zda se dostane zpátky na svou pozici,“ řekla Gale Anne Hurd.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E01: Mercy

cz1%
Odhadované dokončení dnes 12:00

Překlad: @Xavik

Překlad sedí na verze The Walking Dead:

  • … S08E01 HDTV x264-SVA

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás