The Walking Dead (Živí mrtví) Andrew

Andrew

Andrew

Nebezpečný vězeň, který myslí jenom na sebe.

Sezóny 1
2012 - 2012

V době vypuknutí nákazy se Andrew nacházel ve věznici někde v Georgii, kde se společně s ostatními vězni ocitl v pasti. Všichni ostatní totiž podlehli nákaze, jen on a pár dalších vězňů se jí vyhnuli, a to díky tomu, že byli zavření v místnosti se spoustou jídla, ale žádným východem. Není jasné, za co byl zavřen, ale zřejmě spáchal nějaký těžký zločin, protože mu není cizí zabíjet lidi.

Jednoho dne je zachrání Rickova skupina přeživších, která se dostala do věznice, aby si tu zřídila své útočiště. Rick však vězňům nedůvěřuje a dělá dobře, protože právě Andrew mu uteče. Následně škodí všem ostatním, ale když ho Rick a ostatní najdou, tak ho usmrtí. Konkrétně ho zabije jeho bývalý spoluvězeň Oscar.


Andrew má prohnanou a lstivou povahu. Prakticky jedná na vlastní pěst a záleží mu jenom na sobě. Je ochoten udělat cokoliv, aby se místo něj ocitl v nebezpečí někdo jiný.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Zmrd.

11.10.2019 | 15:40:29
LubíkIP

Idiot. Kvůli tomuhle kreténovi zemřela Lori a T-Dog. Buzerant.

10.4.2019 | 19:44:16
S.T.A.L.K.E.R.

Chcípl kvůli němu T-Dog, takže ho nesnáším. Chcípla kvůli němu Lori, takže má moje vřelé poděkování. :D

4.4.2019 | 13:21:00

Stav překladu

Epizoda S10E07: Open Your Eyes

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v našem článku. Nebo se rovnou podívejte na trailer

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás