The Walking Dead (Živí mrtví) Regina

Regina

Regina

Vůdkyně jedné z odlehlých základen Spasitelů.

Sezóny 2
2017 - 2018

O životě Reginy toho víme velmi málo. Brzy po rozšíření nákazy se zřejmě dostala do kontaktu se Spasiteli, kteří ji nabrali do svých řad. Po čase se díky svým schopnostem dostala výše, až ji Negan nakonec pověřil správou jedné z odlehlých základen. Regina se proto tohoto poslání ujala, jak nejlépe mohla.

Na první pohled Regina působí drsným dojem. A je to skutečně tak, protože s nikým nejedná v rukavičkách. Dává jasně najevo svou sílu a snaží se každou situaci vyřešit co nejrychleji a co nejlépe. Zároveň má určité vůdčí schopnosti, protože se dokáže starat o jednu odlehlou základnu.


Když vypukne válka, tak se Regina nachází na poradě ve Svatyni, kterou zrovna přepadnou spojenci. Regina je tak odříznuta od své základny a snaží se přijít na to, jak by se Spasitelé mohli zbavit všech chodců, kteří se nachází v okolí Svatyně.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Nevýrazná postava a tak hrozně nesympatická herečka.

4.4.2019 | 12:50:59

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v našem článku

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nepřehlédněte

Fanoušci jásají, staré dobré The Walking Dead je zpět

Fanoušci jásají, staré dobré The Walking Dead je zpět

Ještě před startem deváté řady spousta fanoušků nevěřila, že by se jejich oblíbený seriál mohl zlepšit. Opak se stal pravdou, fanoušci jsou zatím po první polovině deváté řady potěšení nečekaným comebackem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás