The Walking Dead (Živí mrtví) Pátá ukázka z epizody Dead or Alive Or

Pátá ukázka z epizody Dead or Alive Or

Pátá ukázka z epizody Dead or Alive Or

Lidé z Alexandrie jdou na Hilltop, a tak jim Dwight poradí, ať to vezmou přes bažinu, která je sice nebezpečná, ale nikde v jejím okolí se nenachází Spasitelé.

9 0
11.3.2018

Thumbnail Play icon

Diskuze /11

MichaelMyers

Promo, pět ukázek, první čtyři minuty z dílu a s klesající sledovaností = zoufalost.

#2 Leon
11.3.2018 | 13:02:51
Leon

#1 MichaelMyers: Právě kvůli té drasticky klesající sledovanosti do nás pumpují tolik ukázek a de facto to celé spoilerují dopředu. Bojí se, že nějakým cliffhangerem nebo fámy mezi fanoušky jim odejdou další diváci.

11.3.2018 | 14:55:01
E la Trabanto

on jim Dwight xkrát pomohl a díky němu by nebyli tam kde jsou, a oni mu pořád nedůvěřují. už mě to začíná štvát. chtěl bych aby Tara konečně umřela. blbka tvrdohlavá

#4 Batiatus
11.3.2018 | 15:15:14
Batiatus

#3 E la Trabanto: Je pochopiteľné že ho chce zabiť keď jej zabil jej milovanú. Ty by si človeku, ktorý chladnokrvne zabil tvoju lásku len tak odpustil? Skús sa na to pozrieť aj s iného uhľa. Nám sa niečo ľahko súdi keď sa nenachádzame v takej situáci ako ona.

#6 evaval
11.3.2018 | 15:18:55
WolverineCzE

Strašna nuda a Shiva byla posledni hřebik do rakve to vydrzi max do 9.serié vic ne

11.3.2018 | 15:28:34
evaval

#4 Batiatus: Dwight sice zabil Denise, ale sám několikrát říkal, že ho to mrzí, že na ni nemířil (pravděpodobně mířil na Daryla). A pořád se zapomíná, že Alexandrie první vyhladila jednu ze základen. Jednou to vzájemné zabíjení musí skončit, jinak nikdo nepřežije. A zrovna Dwighta v seriálu chci mít dál.

#7 Batiatus #8 Hunter12
11.3.2018 | 15:33:17
Batiatus

#6 evaval: Tak oni moc nemali na výber. Buď čakať kým ich objavia spasitelia alebo zvoliť obranu v podobe útoku na základňu. Každý tvrdí že to je Rickova skupina, ktorá si začala ale podľa mňa si začali skôr spasitelia viz. toto video https://m.youtube.com/watch?…. Rickova skupina a ľudia s Alexandrie sa skôr iba bránili. Tiež chcem mať Dwighta v serialy ale mám pre Taru pochopenie. Súhlasím s tým že vojna by mala skončiť ale v podobe mieru to pôjde asi ťažko keď pre Negana mier s komunitami znamená to že ich bude vykorisťovať a budú musieť tancovať ako on píska, inak sa budú diať nepekné veci. Jedine že by Negan umrel a vodcom sa stal niekto kto by chcel mier a sa neriadil tým systémom alebo ideológiou alebo neviem ako to mám nazvať, ktorú vytvoril Negan.

11.3.2018 | 15:52:27
Hunter12

#6 evaval: Dwight zabil Denise úmyslně. Daryla chtěl ušetřit, protože mu byl vděčný za to, jak mu v šesté sérii pomohl a také s ním měl jisté plány. Chtěl ho dostat na stranu Spasitelů. Dwight může litovat toho, že Denise zabil, ale je pochopitelné, že mu Daryl a zejména Tara nedokáží odpustit. Alexandrie sice vyhladila základnu Spasitelů, ale zapomínáš na to, že si ještě předtím Spasitelé podrobili Hilltop i Království, že pozabíjeli všechny muže a chlapce starší deseti let z Oceanside a že se pokusili podrobit si i Alexandrii, když přepadli Daryla, Abrahama a Sashu, kteří se zrovna vraceli domů. Navíc byl na té satelitové základně zajatec z řad členů Hilltopu. Rick toho zajatce vysvobodil a pozabíjel všechny Spasitele ve víře, že tím získá svobodu pro všechny utiskované komunity. Máš pravdu, že jednou to zabíjení skončit musí. A také, že skončí (alespoň na nějakou dobu), až Rick válku vyhraje.

#9 pajajs
11.3.2018 | 16:09:21
pajajs

#8 Hunter12: „že pozabíjeli všechny muže a chlapce starší deseti let z Oceanside“ Škoda, že v seriálu je všechno negativní slyšet jen z řad těch komunit.. Já bych třeba rád věděl, co se doopravdy stalo třeba z pohledu Negana, protože mi nepříjde, že by Negan jen tak pozabíjel X desítek mužů, když si stojí za tím, že lidi jsou zdroj.. Kdyby byl tak chladnokrevnej, tak nechá Simona vyhladit lidi ze skládky bez problémů (kdo ví, třeba měl v Oceanside prsty Simon?).. Rick šel chladnokrevně vyzabíjet neznámou skupinu na základě „jedna paní povídala“.

#10 Batiatus #11 Hunter12
12.3.2018 | 11:10:58
Batiatus

#9 pajajs: Spasitelia prepadli Abrahama, Daryla a Sashu keď sa vracali do Alexandrie. Počas toho prepadu niekoľko krát zaznelo meno Negan. To bolo v dobe keď bola Alexandria preplnená chodcami. Potom ako Alexandriu vyčistili bol časový skok dva mesiace. Že by za tie dva mesiace nepovedali nikomu o tom že by prepadnutý neznámou skupinou na čele ktorej je Negan? Možné ale nepravdepodobné. Potom došli na Hiltop kde počuli o Neganovy a jeho skupine. Takže je dosť možné že Rick nekonal iba na základe „jedna paní povídala“ ale hlavme na základe skúsenosti s nimi ktorá sa im naozaj stala.

12.3.2018 | 11:51:12
Hunter12

#9 pajajs: Jistě, že muže z Oceanside nechal vyvraždit Simon – samozřejmě bez vědomí Negana. Negan totiž není tak chladnokrevný jako Simon. Já netvrdím, že v sobě nemá Negan kus dobra a ani netvrdím, že Rick nemá svou temnou stránku. Vždyť jsem se několikrát na Edně vyjádřil k tomu, že Rick mnohokrát překročil hranici mezi dobrem a zlem. To ale nic nemění na tom, že válku nezačal Rick, ale Spasitelé. Batiatus to vystihl přesně. První konflikt mezi Alexandrií a Spasiteli vyvolali ti Spasitelé na motorkách, když přepadli Daryla, Abrahama a Sashu. Poté se Rick při první návštěvě Hilltopu dozvěděl o tom, že Spasitelé Hilltop terorizují. Rick uzavřel s Hilltopem dohodu, která zahrnovala likvidaci Spasitelů. Nedělal to ale pouze kvůli Hilltopu, ale především proto, aby předešel tomu, že Spasitelé Alexandrii objeví a zotročí. To, co se stalo té noci, kdy zemřeli Abraham a Glenn by se stalo i kdyby Rick na tu satelitovou stanici nezaútočil. Dříve či později by si je Spasitelé našli, min. jednoho z nich zabili a celou komunitu by si zotročili. Negan možná není šílenec, který by se vyžíval v zabíjení. Negan je diktátorem. Rick jenom nechtěl, aby Alexandrie ztratila svobodu, nechtěl sloužit Neganovi…

12.3.2018 | 16:28:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E12: The Key

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

Překlad sedí na verze The Walking Dead:

 • … S08E12 HDTV x264-FLEET
 • … S08E12 HDTV x264-SVA
 • … S08E12 720p HDTV x264-AVS
 • … S08E12 CONVERT 1080p WEB h264-TBS
 • … S08E12 WEB-DL x264-ION10
 • … S08E12 720p WEB-DL ION10
 • … S08E12 1080p WEB-DL ION10
 • … S08E12 WEBRip x264-ION10
 • … S08E12 720p AMZN WEB-DL CasStudio
 • … S08E12 1080p AMZN WEB-DL CasStudio
 • … S08E12 1080p WEB H264-DEFLATE

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Nepřehlédněte

Seriál nám představil další skupinu přeživších

Seriál nám představil další skupinu přeživších

Šestá a sedmá série podstatně rozšířily komunity přeživších, jejichž příběhy sledujeme. Aby toho však nebylo málo, tak se v aktuálním dvanáctém díle objevila nová. O koho asi jde?

Reklama

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás