Yellowstone
97/100 - 54×

Yellowstone

John Dutton vlastní největší ranč ve Spojených státech. Neustále se musí potýkat s útoky od jeho sousedů, ať už se jedná o developery nebo o indiány.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | Paramount Network | 45 minut
žánr
Drama, Thriller, Western
hrají
Kevin Costner (John Dutton), Luke Grimes (Kayce Dutton), Wes Bentley (Jamie Dutton), Kelly Reilly (Beth Dutton), Cole Hauser (Rip Wheeler), Kelsey Asbille (Monica Long Dutton), Brecken Merrill (Tate Dutton), Jefferson White (Jimmy Hurdstrom), Gil Birmingham (Thomas Rainwater), Forrie J. Smith (Lloyd Pierce), Denim Richards (Colby), Ian Bohen (Ryan), Danny Huston (Dan Jenkins)

Do Yellowstonu se podíváme i popáté

Do Yellowstonu se podíváme i popáté

Stanice Paramount si pro nás dnes připravila velké oznámení, neboť oznámila, že se její hit a jednička mezi televizními a kabelovými seriály Yellowstone vrátí s pátou sérií. V té se navíc dvě postavy dočkají povýšení mezi hlavní a uvnitř článku zjistíte, které to budou.

14 0
3.2.2022

Po dřívějších spekulacích, že byl seriál Yellowstone už v tichosti prodloužen pro pátou sérii, jsme se konečně dočkali oficiálního oznámení, které tuto skutečnost potvrzuje a my se tak můžeme těšit na další kapitolu příběhu o rodině Duttonových. Není se ani čemu divit, jelikož Yellowstone jde proti proudu aktuálního trendu, kdy valná většina seriálů kvůli nástupu streamovacích služeb ztrácí svou sledovanost v přímém vysílání, což ale není případ Yellowstonu. Ten jde vlastně naprosto opačným směrem, jelikož se jeho sledovanost rok od roku ohromně zvyšuje a ostatní se mu nemohou rovnat.

(Duttonovi nikam neodcházejí. Foto: Paramount)


Pátá série s sebou přinese i změnu pro dvě postavy. Aktuálně už v seriálu působí čtrnáct hlavních postav a jejich řady se v nadcházející sérii rozšíří. Bylo totiž prozrazeno, že herečky Jennifer Landon, která ztvárňuje Teeter, a Kathryn Kelly, kterou jsme poprvé spatřili ve čtvrté řadě jako Emily, se připojí ke svým kolegům v hlavních rolích. V případě Emily je to celkem překvapivé, jelikož se spoustu fanoušků domnívalo, že s vyvíjeným seriálem 6666 o ranči Four Sixes, na němž Emily žije, se s touto postavou a jejím novým snoubencem Jimmym budeme vídat v tomto spin-offu. Možná se tak nakonec i stane, ale prozatím můžeme s oběma postavami počítat v páté řadě. Kdo ví, třeba se seriál 6666 představí až po nové sérii Yellowstonu a Jimmy s Emily se do něj skutečně přesunou. Zatím totiž není známo, v jaké fázi příprav se tento seriál momentálně nachází, takže je možné, že si na něj ještě nějakou dobu počkáme.

Zdroj: Deadline

Jste rádi, že získává Yellowstone další řadu?

Diskuze /4

Ageme

super.. už se těšim

3.2.2022 | 21:41:33
Hogo Fogo

Tá posledná séria to už bola poriadna nuda

4.2.2022 | 19:41:18
Jenik_71

Tesime se :)

6.2.2022 | 12:56:42
Mokry banditi

Sem s ní.

10.2.2022 | 20:46:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S04E10: Grass on the Streets and Weeds on the Rooftops

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá Jethro na Titulky.com.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.

Nepřehlédněte

Yellowstone se opět vrátí v listopadu

Yellowstone se opět vrátí v listopadu

Paramount při své včerejší prezentaci oznámil spoustu novinek včetně toho, kdy můžeme očekávat novou sérii Yellowstonu. Stejně jako tomu bylo v případě čtvrté série, se i ta pátá představí v listopadu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Prequel 1883

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama