Agent Carter Vernon Masters

Vernon Masters

Vernon Masters

Je členem Rady devíti, která se snaží uměle ovlivňovat politiku a ekonomiku USA. Vernon má velké konexe po celé zemi, takže je pro něj poměrně snadné naverbovat vlivné lidi, kteří mu mohou pomoci dosáhnout jeho cílů.

Sezóny 1
2016 - 2016

Vernon Masters je jeden ze členů Rady devíti, která se snaží ovlivňovat ekonomiku a veškeré dění ve Spojených státech amerických. Vernon má spoustu konexí po celé zemi a čas od času chce naverbovat nové členy, kteří za něj budou dělat špinavou práci. Skvělým případem je velitel oddělení SSR v New Yorku Jack Thompson, který se nechal lehce zmanipulovat, uvěřil Vernonovým lžím a začal pro něj pracovat. Sám Masters slíbil Thompsonovi slibnou kariéru.

Když Peggy Carterová v Hollywoodu vyšetřuje případ zahrnující Isodyne Energy a Nulovou hmotu, Vernon má strach, na co vše by mohla Peggy přijít. Zvlášť, když je Isodyne úzce spojený s dalším členem Rady devíti Calvinem Chadwickem. Vernon se proto rozhodne jít Peggy po krku, ale pochopitelně si nebude chtít ušpinit ruce a povolá Thompsona. Později, aby měl více věcí pod kontrolou, přebere vedení oddělení SSR v L.A. a Daniel Sousa, který byl doposud jejím velitelem, je bezbranný.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Skvěle zahraná postava, ale nemám ji ráda.

9.2.2021 | 19:49:27
Kothy

smejd…

3.3.2016 | 22:35:26

Hlídejte si nás

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nejoblíbenější postavy