Agent Carter
86/100 - 193×

Agent Carter

V seriálu stanice ABC s názvem Agent Carter se vracíme do světa Marvel Cinematic Universe v době těsně po událostech filmu Captain America: První Avenger, kde sledujeme osudy zakladatelů budoucí organizace S.H.I.E.L.D., agentky Peggy Carter a vynálezce a obchodníka Howarda Starka.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Costa Ronin (Anton Vanko), Toby Jones (Arnim Zola), Bridget Regan (Dottie Underwood), Neal McDonough (Dum Dum Dugan), Ralph Brown (Johann Fennhoff), Hayley Atwell (Peggy Carter), Dominic Cooper (Howard Stark), James D'Arcy (Edwin Jarvis), Shea Whigham (Roger Dooley), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Chad Michael Murray (Jack Thompson), Lyndsy Fonseca (Angie Martinelli), Wynn Everett (Whitney Frost), Currie Graham (Calvin Chadwick), Reggie Austin (Jason Wilkes)

Vernon Masters

Vernon Masters

Je členem Rady devíti, která se snaží uměle ovlivňovat politiku a ekonomiku USA. Vernon má velké konexe po celé zemi, takže je pro něj poměrně snadné naverbovat vlivné lidi, kteří mu mohou pomoci dosáhnout jeho cílů.

Sezóny 1
2016 - 2016

Vernon Masters je jeden ze členů Rady devíti, která se snaží ovlivňovat ekonomiku a veškeré dění ve Spojených státech amerických. Vernon má spoustu konexí po celé zemi a čas od času chce naverbovat nové členy, kteří za něj budou dělat špinavou práci. Skvělým případem je velitel oddělení SSR v New Yorku Jack Thompson, který se nechal lehce zmanipulovat, uvěřil Vernonovým lžím a začal pro něj pracovat. Sám Masters slíbil Thompsonovi slibnou kariéru.

Když Peggy Carterová v Hollywoodu vyšetřuje případ zahrnující Isodyne Energy a Nulovou hmotu, Vernon má strach, na co vše by mohla Peggy přijít. Zvlášť, když je Isodyne úzce spojený s dalším členem Rady devíti Calvinem Chadwickem. Vernon se proto rozhodne jít Peggy po krku, ale pochopitelně si nebude chtít ušpinit ruce a povolá Thompsona. Později, aby měl více věcí pod kontrolou, přebere vedení oddělení SSR v L.A. a Daniel Sousa, který byl doposud jejím velitelem, je bezbranný.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Skvěle zahraná postava, ale nemám ji ráda.

9.2.2021 | 19:49:27
Kothy

smejd…

3.3.2016 | 22:35:26

Hlídejte si nás

Postřehy z epizod

Postřehy z finále druhé řady

Postřehy z finále druhé řady

Druhá série Agentky Carterové je již za námi a přesto nám zůstává několik otázek nezodpovězených. Mnoho z nich se točí kolem Rady a nechybí ani velká překvapení ze závěru epizody.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama