Arrow Crossover seriálů Arrow a The Flash bude mít společný děj

Crossover seriálů Arrow a The Flash bude mít společný děj

Crossover seriálů Arrow a The Flash bude mít společný děj

Už brzy se dočkáme crossoverových epizod seriálu Arrow a seriálu The Flash, proto vzniká mnoho otázek, na co se můžeme těšit. Tentokrát budou seriály ještě více propojené a budou jakýmsi úvodním dvoudílem pro novinku Legends of Tomorrow.


49 1
9.11.2015

Minulý rok jsme se dočkali vůbec prvního crossoveru mezi seriály Arrow a The Flash. Jednalo se o epizody Flash vs. Arrow a The Brave and the Bold, kde se Barry a Oliver nejprve střetli a až poté spolupracovali. Tyto epizody měly sice něco společného, ale nebylo potřeba oba dva díly vidět.

Tento rok má přijít změna. Podle slov tvůrce Marca Guggenheima půjde o velmi propojené epizody. „Je tu hodně věcí, které jsou na letošním crossoveru bezvadné. Jednou věcí je to, že půjde o dvouepizodní příběh. Minule měla každá epizoda svůj začátek, prostředek a konec. Nyní to bude tak, že vše začne v epizodě seriálu The Flash a skončí to na konci epizody seriálu Arrow. Je to velká událost, která má jednoho padoucha. Zároveň to je jednoznačný start seriálu Legends of Tomorrow. Nejlepší na tom je, že to ale nejsou pilotní epizody Legends of Tomorrow, ale jedná se o díly, které zapadají do seriálů Arrow a The Flash,“ prozradil.


Jak již bylo zmíněno, crossover bude mít svého hlavního padoucha, kterým bude Vandal Savege. Zároveň v celém crossoveru sehraje i velkou roli Damien Darhk, o jehož účasti však nejsou známy žádné detaily.

Abychom však nepsali pouze o padouších, podíváme se i na naše hrdiny. Z celého crossoveru bude vyškrtnuta Iris West, která se do této dvojepizody podívá jen na chvíli: „V této sérii Iris nesehraje velkou roli v žádném z crossoverů,“ řekla herečka Candice Patton, představitelka Iris West.

A co se týče samotných Legend, do crossoveru jistojistě zavítá Ray Palmer, Sarah Lance, Kendra Saunders a Carter Hall. Zatím se neví, zda se v crossoveru objeví Martin Stein, Jax Jackson, Rip Hunter, Leonard Snart a Mick Rory. Jejich účast není potvrzena, ale ani vyvrácena.

Crossover je v plánu pro osmé epizody seriálů Arrow a The Flash, které nás čekají buď na konci listopadu, nebo na začátku prosince. Tentokrát se však budete muset podívat na osmé epizody obou seriálů, abyste pochopili jednotlivé souvislosti.

Foto: CW

Diskuze /15

Ridos

Sleduju oba seriály, takže v pohodě :)

9.11.2015 | 20:08:59
lukasplechacek

Jop, už se těším. Jako vždy :D

9.11.2015 | 20:27:38
HonzyRehak

Super! Ale náhodou i lonsky crossover byl lepší když jste viděli obě části :)

9.11.2015 | 20:32:42
KollbY

Já doufám že Snart bude nadále i v The Flash a ne že ho přemístí úplně do LoT

9.11.2015 | 21:09:38
Nitram92

Ti, co sledují jen jeden z těch seriálů, musejí být nadšení ( já naštěstí sleduji oba) :)

9.11.2015 | 21:27:57
Sillia

Mě osobně to zní velmi dobře a budu se na to hodně těšit. A nevím, jestli těch, kterým se to líbit nebude bude hodně, neznám nikoho, kdo by koukal jen na jeden ze seriálů.

Na druhou stranu, vadit to bude, až nějaká televize tady koupí práva pouze na jeden ze seriálů a ten druhý koupí až někdy potom, nebo vůbec, nebo kdyby The Flash koupila stanice úplně jiná. Naštěstí pro nás (většinu z nás) to problém zřejmě není.

#7 paule
9.11.2015 | 21:59:29
paule

#6 Sillia: Já třeba na Flashe nekoukal, 1. sérii jsem viděl až v létě když nebylo nic jiného

9.11.2015 | 23:06:46
Simir

Já teda koukám jak na Arrowa tak na Flashe (společně s rodičema), takže v pohodě.

10.11.2015 | 1:46:45
Šaňko37

To bude sledovanosť :D

#10 dvory
10.11.2015 | 6:16:47
dvory

#9 Šaňko37: Ještě by se mohl připojit Constantine a sledovanost bude neuvěřitelná :D

10.11.2015 | 9:30:56
had-89

musím sa priznať, že po pozretí úvodnej časti oboch seriálov v aktuálnych sériach som ostal dosť sklamaný kvalitou, ale pekne sa to rozbehlo, zase sa znova teším na každý jeden diel :)

10.11.2015 | 11:08:57
deadpool

ja jen na flashe ale crossover si stahnu no kdyz uz nemame na vyber :D

10.11.2015 | 12:34:13
chinga

mě Arrow nebaví , takže to budu muset překousnout a dívat se a něj :-/

10.11.2015 | 16:07:17
armunder

no už neví co by když ty seriály chcou spojit. Bylo by dobré kdyby se vrátil Slade ten by mohl být dobrý zápornák v LOT já chci Slada Wilsona!

#15 HellTsuku
11.11.2015 | 21:34:39
HellTsuku

#14 armunder: Ne ten tam nebude hlavní zápornou postavou bud, aspoň podle komiksu je to nesmrtelný zmetek http://www.postavy.cz/vandal-savage/

13.11.2015 | 1:03:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás