Arrow Další známé herecké posily do seriálu Arrow

Další známé herecké posily do seriálu Arrow

Další známé herecké posily do seriálu Arrow

Zřejmě nejvíce budou potěšeni fanoušci seriálů Homeland a Spartacus, protože nové herecké tváře pochází z těchto seriálů.


2 0
25.9.2013

První novou posilou do druhé série (oznámeno již před měsícem) je herec Navid Negahban, známý svou rolí padoucha Abú Nazíra ze seriálu Homeland. Tento herec si zahraje dalšího padoucha a to postavu Al-Owala, známého člena jedné nechvalně proslulé skupiny v DC komiksech. Je popisován jako impozantní nepřítel, který nahání všem hrůzu a umí to se šavlí. Své nekalé činnosti vykonává pečlivě a smrtelně.

S Al-Owalem se setkáme v páté epizodě (není známo, jestli se objeví ve více dílech) s názvem League Of Assassins (původní název byl The Demon Head což je jméno Ra Al Ghula, jednoho z Batmanových nepřátel). Al-Owal je také členem Ligy Stínů, které je Ra Al Ghul hlavou. A hádejte, kdo byl ještě členem Ligy Stínů? Ano, správně, Malcolm Merlyn.


Druhá zpráva zřejmě potěší fanoušky seriálu Spartacus, protože další posilou je herečka Cynthia Addai-Robinson, kde ztvárnila roli Naevie (druhá a třetí série). V seriálu Arrow si zahraje postavu Amandy Waller, která je zaměstnaná v tajné organizaci A.R.G.U.S. (Advanced Research Group United Support). Tato organizace má klíčové informace o Strážci.

Amanda Waller také řídí Sebevražednou jednotku, která nám bude ve druhé sérii představena. Členy této jednotky jsou například Deadshot nebo Bronze Tiger (také se objeví ve druhé sérii – článek tady). S Amandou se setkáme v šesté epizodě s názvem Keep Your Enemies Closer.

Je povzbuzující, že se v druhé sérii objeví další známé herecké tváře, proto doufejme, že si jich užijeme co nejdéle.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E02: Tribute

cz1%
en100%
DOKONČENO

Překlad: CWzone.cz

Překlad sedí na verze Arrow:

  • … S06E02 HDTV x264-LOL
  • … S06E02 720p HDTV X264-DIMENSION
  • … S06E02 1080p WEB-DL

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Dlouho očekávaný cliffhanger bude konečně vyřešen. Oliver se bude snažit starat o svého syna a Dinah se naplno ujme role Black Canary.

Nejlepší epizody šesté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás