Arrow
90/100 - 1 402×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Herec Colton Hayes prozradil, že v průběhu sedmé řady nedokázal strpět jednoho svého hereckého kolegu

Herec Colton Hayes prozradil, že v průběhu sedmé řady nedokázal strpět jednoho svého hereckého kolegu

Colton Hayes si sice Roye Harpera zahrál v téměř všech řadách seriálu, nicméně v mnoha z nich nevystupoval jako hlavní postava. Nyní herec prozradil, proč odešel ze seriálu v průběhu sedmé řady.

5 0
13.6.2022

Roy Harper sehrál v seriálu Arrow klíčovou roli, nicméně nikdy jsme ho tu neviděli moc dlouho. Jakmile se přidal k seriálu v průběhu první série, ve druhé a třetí řadě sice patřil mezi hlavní postavy, ale na konci třetí série odešel ze seriálu. Tehdy jeho představitel Colton Haynes uvedl, že to bylo z důvodu psychické zátěže.

Následně se do seriálu několikrát vrátil, ale plnohodnotně se tak stalo až v sedmé řadě. O titul hlavní postavy následně brzy přišel, a to už na konci stejné série, kdy ze seriálu opět odešel. Tehdy za to mohlo vypršení kontraktu, který byl pouze roční. V poslední řadě se sice ještě vrátil, ale to už jen jako vedlejší postava.

(Kvůli komu herec odešel ze seriálu? Foto: CW)

Nyní herec prozradil, že na konci sedmé řady ze seriálu odešel z jiného důvodu: „Když jsem na konci sedmé řady odešel ze seriálu, tehdy se uvádělo to, že to bylo z důvodu konce mé smlouvy. Ve skutečnosti to ale bylo z toho důvodu, že jsem byl tak moc v depresi z jednoho svého hereckého kolegy, kterého jsem nedokázal vystát.“

Herec nespecifikoval herce či herečku, kvůli které se nakonec rozhodl odejít ze seriálu, a proto nedokážeme určit, kdo ho tak moc obtěžoval. Je ale pravděpodobné, že tak činil někdo z nových herců, protože dříve ze seriálu neodešel kvůli nikomu konkrétnímu.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /1

hyena

Dobre spravil.byt v pracovnom prostredí kde sa človek cíti zle musí byť psychicky veľmi vyčerpávajúce

13.6.2022 | 19:01:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama