Arrow Kdy nám bude představena Harley Quinn?

Kdy nám bude představena Harley Quinn?

Kdy nám bude představena Harley Quinn?

V druhé sérii jsme se v rámci Suicide Squad dočkali menší ukázky Harley Quinn. Kdy se jí tedy dočkáme v plné parádě?


19 1
15.3.2015

Ve druhé řadě jsme se v šestnáctém díle Suicide Squad dočkali menší ochutnávky Harley Quinn, která nám pak byla ještě více ukázána ve vystřižené scéně z třiadvacáté epizody Unthinkable.

Doteď o ní nepadla žádná zmínka a mnoho lidí si slibovalo, že se jí konečně dočkáme v sedmnácté epizodě třetí řady, která se má točit kolem Suicide Squad. Odpověď je taková, že se jí v dohledné době rozhodně nedočkáme, jak uvedl tvůrce seriálu Arrow Marc Guggenheim.


(Harley Quinn. Foto: Geek League of America)

Harley Quinn se dočkáme v samotném filmu Suicide Squad (2016), kde si ji zahraje herečka Margot Robbie, a možná nám bude někdy představena v seriálu Gotham. Seriál Arrow je zaměřen na jinou část DC Comics, proto s ní rozhodně nepočítejte.

Diskuze /8

Aprok

Já to věděl že se už neobjeví v Arrow a i v Gothamu !! hlavně že bude filmu pač vybrali fakt dobrou herečku Margot je dobrá :) ale poprvé sem chtěl aby jí hrála Cara Delevingne pač mi přijde že má lepší xhchit na Harley :)

15.3.2015 | 16:07:27
Elhonzo

„Seriál Arrow je zaměřen na jinou část DC Comics“ ale no ták :-D . Ten seriál je z 70% z věcí z Batmana :-D .

#7 Revoemag
15.3.2015 | 16:46:16
tomsn40

No je to škoda že nebude v seriálu. Přece jenom z Arrowem má CW volnou ruku. Můžou si tam dát koho chtějí :) Ale tak co no, hlavně že bude ve filmu (Margot je prostě sexy :) ) a Will Smith jako Deadshot, to bude prostě nářez. Už se nemůžu dočkat. :)

15.3.2015 | 16:46:31
Masinaka

Nechci do toho moc kecat, ale dvaatřicátou epizodu jsem ještě neviděl. ;-)

#5 Xavik
15.3.2015 | 17:26:46
Xavik

#4 Masinaka: No jasný, kéž by. :D To mě ulítlo. :)

admin
15.3.2015 | 17:51:24
KingFerry

Nevím jak vy a je to mimo téma, ale až teď jsem si všiml že Grant Gustin je o kousek vyšší než Stephen Amell ( 3cm ). :D

15.3.2015 | 21:22:03
Revoemag

#2 Elhonzo: Ale no ták :-D 70% ? :-D To se rád nechám přesvědčit :-D

#8 Elhonzo
15.3.2015 | 22:34:25
Elhonzo

#7 Revoemag: Tak fájn , 65 % :-D . Přečti si komiks s Batmanem,pak si přečti komiks s Green Arrowem . Zjistíš že Oliver se v seriálu chová prakticky jako Batman a od svého komiksového protějšku je na míle vzdálený . Pak si připočti že skoro všichni padouši kteří se objevili jsou ty Batmanovo (Deadshot, Firefly, Huntress, Solomon Grundy, Dollmaker a Ra's al Ghul ). A když už se objeví někdo z jeho lepších/známějších záporáků tak je vůbec nevyužijí jako třeba Komoda nebo Count Vertiga z kterého je teď prakticky Scarecrow :-D .

16.3.2015 | 15:59:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás