Arrow Které postavy se vrátí do finále sedmé série?

Které postavy se vrátí do finále sedmé série?

Které postavy se vrátí do finále sedmé série?

Příští týden v úterý nás čeká poslední díl sedmé řady seriálu Arrow, ve kterém se tým postaví Oliverově nevlastní sestře. Které postavy se vrátí do letošního finále?

6 0
11.5.2019

Dvaadvacátá epizoda You Have Saved This City představuje finále letošní série, ve které se rozloučíme minimálně s jednou hlavní postavou. I přesto se však do posledního dílu vrátí několik překvapivých postav, které bychom tu zřejmě nečekali.

Jako první se vrátí Ben Turner, který je známý pod přezdívkou Bronze Tiger. Původně se sice jednalo o padoucha, ale v průběhu první poloviny sedmé řady se dokázal vykoupit, a to ve chvíli, kdy pomohl Oliverovi. V letošní sérii se ho proto dočkáme ještě jednou, a to ve finále, kde týmu pomůže s Emiko.


(Členové týmu Arrow se ve finále dočkají posil. Foto: CW)

Jako druhý se vrátí Curtis Holt, který nás opustil v průběhu druhé poloviny sedmé řady. Jeho odchod byl způsoben hercovým zájmem se věnovat něčemu jinému, nicméně tvůrci ho zřejmě přemluvili k tomu, aby se objevil alespoň v letošním finále. Opět je jasné, proč se vrátí i tato postava – aby týmu pomohla s Emiko.

Jako zatím poslední postava se vrátí Dinah Laurel Lance ze Země 2, která na sebe navíc navlékne oblek Black Canary. O tomto návratu jsme však věděli už déle, protože tvůrkyně prozradila, že odchod Laurel na Zemi 2 není trvalý. Nakonec se jí tedy dočkáme v minulosti a ne v budoucnosti, jak jsme předpokládali.

O dalších návratech prozatím nevíme, ale je možné, že se dočkáme někoho dalšího, koho jsme neviděli již delší dobu. Jste rádi, že se do letošního finále vrátí alespoň tyto postavy?

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /3

DC Expert

Mohli bysme si vyžádat od tvůrců že chceme seriál Bronze Tyger. Navíc je černý takže by to nebyl rasizmus. Ten Black lightning je strašně nudný on sabotuje celý seriál a musí to zachraňovat záporák Tobias.

12.5.2019 | 16:16:50
Kal El

tohle už je strašná slátanina… ale to i arrow, legendy a flash… seriál by měl vědět kdy má skončit :/

#3 DC Expert
12.5.2019 | 18:37:24
DC Expert

#2 Kal El: Flashe a supergirl si také odvede monitor akorát nevím kdy.

14.5.2019 | 18:11:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E09: Green Arrow and the Canaries

cz5%

Překlad: @eetkikinka

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Co nás čeká a nemine

Přečtěte si popisy třech posledních epizod seriálu Arrow

Přečtěte si popisy třech posledních epizod seriálu Arrow

V lednu bude ukončen komiksový seriál Arrow, který se začal vysílat roku 2012. Přečtěte si popisy třech posledních epizod tohoto seriálu.

Reklama

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás