Arrow Malcolm Merlyn se dle tvůrců může kdykoliv vrátit do seriálu

Malcolm Merlyn se dle tvůrců může kdykoliv vrátit do seriálu

Malcolm Merlyn se dle tvůrců může kdykoliv vrátit do seriálu

Malcolm Merlyn stál u zrodu celého komiksového vesmíru na stanici CW, proto není divu, že by mu tvůrci kdykoliv mohli vymyslet nový příběh. Dočkáme se ho tedy ještě někdy?


30 1
12.8.2017

Herec John Barrowman informoval fanoušky, že se příští rok nebude podílet na žádném komiksovém seriálu stanice CW. Tím pádem je velmi pravděpodobné, že jeho postava Malcolma Merlyna zemřela ve finálových událostech páté série Arrowa na ostrově Lian Yu. I když je jeho smrt pravděpodobná, tak má dveře do seriálu stále otevřené.

(Foto: CW)


„Tohle je zcela na Johnovi. Bavili jsme se o událostech posledního dílu, ale neznamená to, že ho už nikdy neuvidíme. Každý se může vrátit. Máme flashbacky, cestování časem, jiné Země. Nikdy se natrvalo nerozloučíme. Pokud bude chtít, tak se může kdykoliv vrátit,“ řekl tvůrce seriálu Marc Guggenheim.

Malcolma se určitě ještě někdy dočkáme, i kdyby na ostrově Lian Yu zemřel.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /7

Restall

Z jeho FB: „I am surprised and very happy to hear Marc Guggenheim's com­ments about Merlyn's future in the Arrowverse because in a very decisive phone conversation we had with Wendy Mericle, I was led to believe that there were no plans to bring Merlyn back. If they have changed their mind, awesome! I have LOVED playing Malcom Merlyn and was SO disappointed to be told the news of his death and to no longer be part of a fantastic team and show. If they want me back, they just have to ask! The ball is back in their court. Write Merlyn an amazing storyline and I will be there.“

12.8.2017 | 23:07:12
league

Jak ve flasbecku oživil Kovara na tohle každý zapoměl :D

13.8.2017 | 23:23:43
Valantorelof

Nevěřím, že MM může umřít. Ten bude v černém oblečku běhat po Star City, ikdyž Oliver už bude nemohoucí stoletý kmet a ostatní z arrow týmu budou pod drnem.

#4 league
14.8.2017 | 7:31:58
league

#3 Valantorelof: Podle mě napálil Bumeranga protože stál přímo u něj tak si mohli vyměnit nohu a on stihl utéct nebo ho to zranilo protože na mině stál první Bumerang.

14.8.2017 | 8:52:12
league

Jinak vím kdo je Richard dragon tady to není zveřjněno tak škoda. On byl zlodějem pak tajným agentem a pak Vigilantem. A pak instruktorem bojových umění. Pak by se v seriálu mohla ukázat i Shiva ta byla po celou dobu sním. Až proti němu bude tým arrow bojovat tak dostane na prdel.

14.8.2017 | 9:17:12
antty

Předpokládám, že ten koment se týká komiksu, ne seriálu. Jako herec, který bude hrát Richarda se na Vigilanteho podle mě vůbec nehodí, takže tohle snad tvůrci neudělají.Když ale vezmu ty ostatní Richardovy role, tak to by se mi líbilo. Mohl by být 3/4 serie zlodějem a postupně by mohl přejít do týmu k té agentce, kterou nedávno obsadili, a být nakonec tím tajným agentem.

#7 league
14.8.2017 | 10:36:35
league

#6 antty: Ano je to komiks Richarda Dragona a ještě s Lady Shivou čelil lize zabijáků. A pak se zněho stal také vůdce gengu o tom v komikse psali také. Jinak Shiva je sice postava z batmana ale v komiksem Richarda mu byla pořád po boku takže by se mohla objevit i v seriálu. Jinak za týden mi příjdou komiksy s Richardem Dragonem. V komiksech Arrow je Richard dragon popsaný jako kriminálník a vůdce gengu. Byl to asi tak 27 díl nebo 23 díl.

14.8.2017 | 14:24:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S06E01: Fallout

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: CWzone.cz

Překlad sedí na verze Arrow:

  • … S06E01 HDTV x264-LOL
  • … S06E01 720p HDTV X264-DIMENSION
  • … S06E01 1080p WEB-DL

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Dlouho očekávaný cliffhanger bude konečně vyřešen. Oliver se bude snažit starat o svého syna a Dinah se naplno ujme role Black Canary.

Nejlepší epizody šesté série

Sezóna 6

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás