Arrow Seriál Arrow má již stanovené datum konce

Seriál Arrow má již stanovené datum konce

Seriál Arrow má již stanovené datum konce

Pokud tomu stále nevěříte, tak nyní už musíte. Seriál Arrow směřuje ke svému konci, ke kterému dojde už na začátku příštího roku.

12 0
17.11.2019

Osmá série představuje poslední řadu seriálu Arrow, která bude zároveň mnohem kratší – letos nás čeká pouze deset epizod. Čtyři z nich jsou aktuálně za námi, přičemž dalších šest čeká za rohem. Ve skutečnosti nás však čekají pouze čtyři plnohodnotné epizody – osmý díl bude součástí velkého crossoveru a devátý díl bude představovat nultou epizodu možného spin-offu. Letošní série je však celá netradiční, protože její děj není vůbec podobný tomu, co jsme vídali v předchozích sériích.

Vše musí jednou skončit, a proto ke svému konci směřuje i seriál Arrow. Poslední epizoda bude mít premiéru v úterý 28. ledna 2020, což je u nás středa 29. ledna. Epizoda ponese název Fadeout, který jsme si rozebrali už dříve. Na konci ledna tedy dojde k ukončení našeho oblíbeného seriálu, který tak dojde na konec svého sedm a půl let dlouhého působení.


(Půjde Mia ve stopách svého otce? Foto: CW)

I když se s našimi hrdiny budeme muset rozloučit, tak vše nemusí být zas tak hrozné. Pokud se vydaří nultá epizoda možného spin-offu Green Arrow and the Canaries, tak budeme i nadále vídat postavy jako Miu Smoak, Dinah Laurel Lance ze Země 2 či Dinah Drake. Dále existuje i možnost, že se postavy, které přežijí všechny události poslední série, objeví v některém z dalších komiksových seriálů, které se vysílají na stanici CW. V tomto případě je však řeč spíše o epizodních návratech.

Co zatím říkáte na poslední sérii? Jste spokojeni s tím, jak ji tvůrci zpracovali?

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /3

FanArrow

Už jenom 2 týdny, sakra všechno končí na co budeme koukat?

#3 DC Expert
17.11.2019 | 23:47:04
FanArrow

Ledna aha já četl Listopadu

18.11.2019 | 0:27:11
DC Expert

#1 FanArrow: Na titans ty jsou lepší.

18.11.2019 | 9:58:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Crossover 2019

Letošní velký crossover bude tvořit celkem pět epizod. Víte, kdy a v jakém pořadí je máte sledovat? Pokud ne, tak si přečtěte menší manuál, který jsme pro vás připravili. 

Stav překladu

Epizoda S08E08: Crisis on Infinite Earths: Part Four

cz24%
Odhadované dokončení zítra 20:00

Překlad: @eetkikinka

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Co nás čeká a nemine

Přečtěte si popisy třech posledních epizod seriálu Arrow

Přečtěte si popisy třech posledních epizod seriálu Arrow

V lednu bude ukončen komiksový seriál Arrow, který se začal vysílat roku 2012. Přečtěte si popisy třech posledních epizod tohoto seriálu.

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás