Arrow Tvůrkyně odhalila, kdy přesně dojde k odchodu jedné z hlavních postav

Tvůrkyně odhalila, kdy přesně dojde k odchodu jedné z hlavních postav

Tvůrkyně odhalila, kdy přesně dojde k odchodu jedné z hlavních postav

Sedmá řada bude poslední sérií pro další postavu, která patří ke hlavním. Nyní tvůrkyně prozradila, kdy odchod této postavy máme očekávat.

14 1
2.4.2019

Nedávno jsme vás informovali o tom, že Felicity Smoak odejde ze seriálu Arrow, a to zřejmě kvůli tomu, že se její představitelka Emily Bett Rickards chce věnovat jiným rolím. Dosud nebylo jasné, jak její odchod proběhne. Nyní nás o tom informovala samotná tvůrkyně seriálu.

Tvůrkyně Beth Schwartz dostala dotaz týkající se odchodu Felicity Smoak. Tvůrkyně nás ujistila, že k jejímu odchodu dojde v posledním díle sedmé řady, tedy ve dvaadvacáté epizodě, a že její odchod bude zcela uzavřený, což znamená, že například nedojde v nadcházející osmé řadě k vysvětlení toho, proč Felicity odešla.


(Odchod Felicity bude pasovat do současného příběhu. Foto: CW)

K tomu ještě navíc dodala, že už delší dobu tak nějak tušila, že herečka chce odejít, a proto se připravovala na tuto možnost. To tedy znamená, že její odchod bude zcela přirozený a nebude ve výsledku působit nijak vynuceně. A to je rozhodně dobře.

Jste rádi, že příběh Felicity neskončí nijak otevřeně?

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /8

KerryN

Už bylo na čase.

#2 Lex Luthor
2.4.2019 | 16:56:05
Lex Luthor

#1 KerryN: Amen seriál je jen o ní a ostatní postavy jsou v pozadí aspoň mi to tak připadá.

2.4.2019 | 17:36:08
VictoriaF

Jen škoda těch promarněných sezón, kdy už mohla být pryč…

2.4.2019 | 18:46:52
Lord Denvil

No, nikdy jsem nepochopil nenávist fandomu k Felicity, ale co už… Seriál stejně končí, tak Emily Bett to zabalila o trochu dřív, no… Dá pochopit. Ale hrála dobře a pro seriál její postava je fakt důležitá…

#5 Kaschi_CZE #8 DC Expert
2.4.2019 | 19:53:28
Kaschi_CZE

#4 Lord Denvil: s timhle nemuzu nez souhlasit… ja v puvodnim teamu vidim jakousi metaforu na to, ze clovek jako takovy (zde reprezentovan Oliverem) balancuje ma vzdy sve dva radce, ktere ne vzdycky chce poslouchat. Dig reprezentuje racionalitu (alespon v mych ocich) a Felicity reprezentuje moralnost a emocni rozhodnuti.

Tak a ted me hejtujte

#6 Ghostík
2.4.2019 | 20:28:51
Ghostík

#5 Kaschi_CZE: já tě hejtovat nebudu, protože to vidím úplně stejně :D Felicity mám moc rád, je to úžasná postava…i když už nás na to vlastně připravovala epizoda Star City 2040, že Felicity žila kdesi mimo Star City, a že nikdo neví o Mie, jako dcery Felicity a Olivera…ale i tak si myslím, že v osmé řadě se objeví, protože jestli Oliver zemře a vše tomu nasvědčuje, takže se určitě musí ukázat

#7 DC Expert
3.4.2019 | 0:26:01
DC Expert

#6 Ghostík: Oliver se objetuje ale potom ho Barry nějak zachrání v roce 2024 a něco změní a Oliver bude žít dál. Ta kniha to dokáže udělat. Vadí mi že si nedají práci s tím aby ta každá postava jenom opustila seriál dál to neřeší. Kdyby to udělala jedna postava tak neřeknu ale tam každá postava takhle odchází. Jako bylo by lepší kdyby ty postavy přišli o život třeba Diaz by utekl a zabil Teriffica. Jako chápete tohle každá postava takhle odejde a jako by nic.

3.4.2019 | 17:37:07
DC Expert

#4 Lord Denvil: Nelíbí se mi tvoje negativní komentáře!!!!!!!

9.4.2019 | 10:35:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Crossover 2019

Letošní velký crossover bude tvořit celkem pět epizod. Víte, kdy a v jakém pořadí je máte sledovat? Pokud ne, tak si přečtěte menší manuál, který jsme pro vás připravili. 

Stav překladu

Epizoda S08E07: Purgatory

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @eetkikinka

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v šestém a sedmém díle?

Co nás čeká v šestém a sedmém díle?

Na Olivera čeká několik dalších výzev. Kromě toho, že se objeví v alternativním realitě, ho navíc čeká návrat na Lian Yu.

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás