Arrow Joe Wilson

Joe Wilson

Joe Wilson

Sladeův syn, který začal dělat to, co jeho otec.

Sezóny 2
2017 - 2019

Joe Wilson měl svého otce Sladea vždycky rád, ale brzy zjistil, že se mu jeho otec nevěnuje natolik, jak by se hodilo. Slade byl totiž pořád ponořen do své práce, kterou dokonce vykonával i na rodinných výletech. Joe byl šokován tím, když zjistil, že otcovou prací je zabíjení lidí.

Netrvalo dlouho a Joe se rozhodl následovat otcovy stopy. Poté, co se Slade ztratil na ostrov Lian Yu, se Joe přidal k australské tajné jednotce. Brzy poté se se svým otcem opět setkal, ale tehdy to byl již jiný muž. Joe následně přijal nové jméno Kane Wolfman, jednu dobu byl dokonce uvězněn a stal se vůdcem zločinecké skupiny Šakalové.


Nečekal však, že ho jednoho dne opět nalezne jeho otec. Oba dva tak konečně viděli, co se z nich stalo. Slade vyhledal svého syna kvůli tomu, aby se mu omluvil za to, co všechno udělal, a aby mu vše vynahradil.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Bane

Jablko padlo daleko od stromu

22.5.2018 | 0:38:28
Stardos

Snad se vrátí a všem ještě ukáže. Nebo by ho mohli dát do Legend

20.12.2017 | 21:08:10
Kothy

Nic moc…

20.12.2017 | 16:38:22

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás