Arrow
90/100 - 1 401×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

mladší Zoe Ramirez

mladší Zoe Ramirez

Dcera Reneho Ramireze.

Sezóny 4
2017 - 2019

I když na to Rene Ramirez na první pohled nevypadá, tak měl kdysi rodinu, kterou nadevše miloval. Se svou manželkou žil ve Starling City, kde se jim narodila dcera Zoe. Její matka byla však závislá na drogách, kterým nakonec podlehla, a to kvůli drogovému dealerovi.

Zoe proto žila pouze se svým otcem, který dělal, co mohl, aby ji dokázal uživit. Zoe není žádná hloupá dívka, je si vědoma toho, co všechno pro ni její otec dělá, a proto ho má velmi ráda. Dá se téměř říct, že Rene a Zoe nejsou jen otec a dcera, ale i nejlepší přátelé.

Po čase Rene zahájí novou etapu života. Po nocích se začne potulovat jako samozvaný strážce Wild Dog, který se inspiroval Green Arrowem. O několik měsíců později však do svého nového života omylem zapojí i svou dceru. Rene se totiž několikrát ocitne v nebezpečí, kvůli čemuž se do nebezpečí dostane i jeho dcera. A jak každý mohl očekávat, Zoe časem přijde na to, co je její otec ve skutečnosti zač.

Později se v seriálu kvůli pohledům do budoucnosti objevuje dospělá Zoe, kterou musela hrát jiná herečka.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama