Arrow
90/100 - 1 401×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Samandra Watson

Samandra Watson

Agentka FBI, která se snaží odhalit identitu Green Arrowa.

Sezóny 2
2017 - 2018

Samandra Watson se zničehonic objevuje ve Star City, kde konfrontuje Olivera Queena a začne ho podezírat z toho, že je maskovaným strážcem, který ve městě působí pod jménem Green Arrow. Oliver začne pochopitelně vše popírat, ale Samandra mu nic nevěří.

Oliver je vystaven takovému tlaku ze strany FBI, že se rozhodne strážcovství pověsit na hřebík, aby nebyl ohrožen jeho vztah s Williamem. Kvůli tomu předá oblek Green Arrowa Johnu Diggleovi, aby dokázal Samandře, že není Green Arrow. Ta má však v té době již spadeno na celý tým Green Arrowa.

Je až obdivuhodné, s jakým zápalem jde Samandra po Green Arrowovi. Není jasné, zda zapálenost pochází od ní, nebo ji jen do toho nutí její agentura, pro kterou pracuje. Samandra však odvádí dobrou práci, protože během krátké doby se jí podařilo zjistit spoustu informací týkajících se týmu strážců.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Spravila si reputaci :)

24.1.2019 | 21:58:34
LeneWillhill

Nesnášela jsem ji, ale sakra, začíná se mi líbit =D

30.10.2018 | 12:26:51
Bane

Kdo se může jmenovat Samandra?

22.5.2018 | 0:33:33
Stardos

Já jí fandím :D Konečně někdo, kdo není blbý a všímá si všeho :D

20.12.2017 | 21:03:38
Lex Luthor

Nesympatická postava připomíná Monroe z poslední série Teen Wolf, kterou jsem nesnášel a tady je to stejné.

20.12.2017 | 17:47:21
HellTsuku

Hodně nesympatická postava… sice mi nevadí, když obvykle někdo chce chytit Green Arrowa, ale tahle postava

20.12.2017 | 16:55:05
Kothy

nesympaticka

20.12.2017 | 16:36:02

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama