Arrow Talia al Ghul

Talia al Ghul

Talia al Ghul

Nejznámější a nejzkušenější dcera Ra's al Ghula.

Sezóny 3
2017 - 2019

Talia al Ghul je dcerou Ra'se al Ghula a starší sestrou Nyssy al Ghul. Díky svému otci, který velí Lize zabijáků, se naučila dokonale bojovat. Ať drží v ruce jakoukoliv zbraň, tak v jejím držení mají tyto zbraně smrtelné účinky.

Talia se v roce 2012 vydala do Ruska, kde se snažila najít Olivera Queena. Když ho konečně našla, tak mu nabídla svou pomoc, a poté mu řekla, že nesmí trávit svůj čas v Rusku, protože doma, v jeho rodném Starling City, je jeho přítomnost zapotřebí. Konkrétně mu řekne, že je mužem, na kterého čekají ještě velké časy, protože si prožil tolik, co by normální člověk nepřežil.


Kromě jeho nasměrování se stala i jeho mentorem. Naučila ho několik chvatů, ze kterých jeden umí i Prometheus, zabiják, který se v roce 2016 objevil ve Star City.

Talia je velmi inteligentní žena. Dokáže bojovat jak se zbraněmi na dálku, tak i s těmi na blízku. Vzhledem ke svému původu není nic divného na tom, že podobně jako její otec tak i ona využívá účinků Lazarovy studny.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Spiders 01

skvělá

15.11.2019 | 19:08:54
Bane

Talia je skvělá. A ten její přízvuk

22.5.2018 | 0:33:57
unikátní Nick1

A co bude postava dělat když už Lazarova studna není? Možná je zajímavá, ale ne více než její sestra Nyssa. Za mě se zatím nijak zajímavě neprojevila.

19.3.2017 | 21:21:51
Kothy

Hodne drsna postava ;)

28.2.2017 | 20:52:26
Stardos

Talia je velice zajímavá, doufám, że už bude v přítomnosti co nejdřív :)

28.2.2017 | 20:30:16
Kimberlly

Zatiaľ zaujímavá a tajomná postava.

28.2.2017 | 18:01:10

Stav překladu

Epizoda S08E04: Present Tense

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @eetkikinka

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká ve čtvrtém a pátém díle?

Co nás čeká ve čtvrtém a pátém díle?

Zatímco se členové nově vytvořeného týmu budou muset postavit Deathstrokeovi, tak se vydají i do Ruska. Kromě toho nás však čeká i první pauza ve vysílání.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás