Arrow Arrow: Funny Movie Trailer

Arrow: Funny Movie Trailer

Arrow: Funny Movie Trailer

Za velkou louží se chystaný seriál Arrow slyší velké oblibě. To dokazuje velmi početná fanouškovská základna na sociálních sítích, kde se dokonce objevil trailer na film.


0 0
20.9.2012

Nebojte se, nejde o skutečný trailer, ale jen o zajímavou práci jednoho věrného fanouška, který dal dohromady hned 18 akčních snímků a stavěl na pevném základu, kterým je trailer na našeho Arrowa.


Prvních pět, kteří uhodnou nebo budou vědět alespoň šest snímků, ze kterých se tento trailer skládá, odměním karmou. Následně bude zveřejněn seznam všech 18 snímků.

Diskuze /8

Xavik

Titanic, Thor, Mission Impossible: Ghost Protocol, Smallville, 2012. Daredevil, Agent bez minulosti, Robin Hood, Rychle a zběsile, …dál nevím :)

admin
20.9.2012 | 22:12:09
Hurley

Poseidon, Temný rytíř, Bourneův odkaz, A-Team, Temný rytíř povstal.

webmaster
21.9.2012 | 8:55:06
Taran

Daredevil The Punisher The Dark Knight Iron Man Punisher: War Zone X-Men Origins: Wolverine 2012 Kick-Ass Robin Hood The Sorcerers Apprentice The Book of Eli The A-Team Thor Mission: Impossible Ghost Protocol Prometheus The Bourne Legacy The Dark Knight Rises Smallville

21.9.2012 | 15:25:16
Marketka

KDE… tam je těch osmnáct filmů? :-D Titanic jsem si všimla… a ten zbytek? :-)

webmaster
22.9.2012 | 9:25:56
Hanzen

Kdo umí, ten umí já to nevytvářel :)

22.9.2012 | 13:18:23
Taran

Ne nepoznal jsem je všechny jen některé jinak seznam sem opsal od originálního videa -zajímavé je víceré zastoupení Jeremy Rennera co se použitých filmů týče a v záběrech je vidět z Bourne Legacy v čase 2:41 hned posléze 2:43 jako Hawkeye z Thora dále 2:57 lezení na dům skok na střechách opět jako aaron cross a jestě vynoření z ledové vody v 3:11(k bournovi patří i následné prohození chlapa v plášti sklem)-jinak poslední film s ním MIGP je 3:15 tom cruise rozkládající digitální stolek a auto v 3:24 – jinak z dalších dobře znatelných je robin hood a jak TDK tak TDKR jestli tě zajímá nějaký konkrétně řekni najdu(snad)

22.9.2012 | 14:03:11
Hanzen

A to jsem si dal takovou práci, aby nikdo nehledal původní trailer :) Ale i tak pro všechny zúčastněné bod karmy :)

22.9.2012 | 14:37:08
Xavik

Ohledně toho častého zobrazení Jeremy Rennera…možná to je odkaz na lučišníka Hawkeye anebo je to prost náhoda. :)

admin
23.9.2012 | 16:02:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás