Arrow Oliver je připraven zachránit celý mnohovesmír

Oliver je připraven zachránit celý mnohovesmír

Oliver je připraven zachránit celý mnohovesmír

Na světě je další teaser k blížícímu se velkému crossoveru. V něm se Oliver dozvídá, že přišla krize.

8 0
22.11.2019

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

DC Expert

Spíš Oliver je připravený důvěřovat podvodníkovi který se jmenuje Man Novu. To že je monitor podvodník už bylo zmíněný ve flashovi. A on chtěl ještě aby flash umřel. On chtěl zabít i supergirl. Monitorův plán byl aby všichni tři umřeli! Pak říkal flashovi že umře a že se musí obětovat a to samé říkal i Oliverovi. On to říkal v elsewordu že zemře flash a supergirl. Monitor bude potřebovat otevřít portály aby mohl přivolat ostatní. Oliver nakonec udělá co monitor po něm bude chtít protože začne vyhrožovat že zničí zemi 1 jako to udělal se zemí 2. Monitor není ten hodný ale hlavní záporák! Tohle tady píšu protože není tady článek o tom co je zač ten Monitor a co všechno víme.

22.11.2019 | 21:50:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás