Arrow
90/100 - 1 402×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Oliver je připraven zachránit celý mnohovesmír

Oliver je připraven zachránit celý mnohovesmír

Na světě je další teaser k blížícímu se velkému crossoveru. V něm se Oliver dozvídá, že přišla krize.

8 0
22.11.2019

Thumbnail Play icon

Zdroj: CW

Diskuze /1

DC Expert

Spíš Oliver je připravený důvěřovat podvodníkovi který se jmenuje Man Novu. To že je monitor podvodník už bylo zmíněný ve flashovi. A on chtěl ještě aby flash umřel. On chtěl zabít i supergirl. Monitorův plán byl aby všichni tři umřeli! Pak říkal flashovi že umře a že se musí obětovat a to samé říkal i Oliverovi. On to říkal v elsewordu že zemře flash a supergirl. Monitor bude potřebovat otevřít portály aby mohl přivolat ostatní. Oliver nakonec udělá co monitor po něm bude chtít protože začne vyhrožovat že zničí zemi 1 jako to udělal se zemí 2. Monitor není ten hodný ale hlavní záporák! Tohle tady píšu protože není tady článek o tom co je zač ten Monitor a co všechno víme.

22.11.2019 | 21:50:48
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama