Assassin's Creed
88/100 - 29×

Assassin's Creed

Assassin's Creed vypráví příběh mnoha hrdinských činů napříč dějinami a jejich vliv na události budoucí. Michaelu Fassbenderovi se líbila myšlenka přivést na filmová plátna muže, který dokáže skrze genetický kód vstupovat do zapomenutých vzpomínek svých předků, a tak vznikl první film na motivy herní série.

USA | 2016 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna |
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Michael Fassbender (Callum Lynch), Michael Fassbender (Aguilar de Nerha), Marion Cotillard (Sophia Rikkin), Jeremy Irons (Alan Rikkin), Ariane Labed (Maria), Michael K. Williams (Moussa), Michelle H. Lin (Lin), Brendan Gleeson (Joseph Lynch), Charlotte Rampling (Ellen Kaye), Javier Gutiérrez (Tomás de Torquemada), Hovik Keuchkerian (Ojeda),

Základní informace o hře Assassin's Creed: Brotherhood

Základní informace o hře Assassin's Creed: Brotherhood

Assassin's Creed: Brotherhood je videohra vydaná roku 2010, která přímo navazuje na Assassin's Creed II z roku 2009 tam, kde skončilo. Ezio pokračuje v boji proti templářům, tentokrát bude svádět samotným kusem ráje a bojovat proti mocné rodině Borgiovým.

5 0
26.6.2013

Příběh se točí opět okolo Ezia Auditore da Firenze, nyní již jako legendárního mistra asasínů, který se snaží vybudovat asasínské bratrstvo v Římě, a s ním tak svrhnout tyranii templářského rodu Borgiů a navrátit městu to pravé bohatství a krásy renezance.

Další pokračování navazující na Brotherhood a Eziův život bylo oznámeno v květnu roku 2011 pod názvem Assassin's Creed: Revelations, téhož roku v listopadu bylo vydáno pro konzole.

Ovládání a veškeré charakteristické rysy má tento díl de facto stejné jako u Assassin's Creed II. Vývojáři se ovšem zaměřili na lepší plynulost pohybu, lezení, jízdě na koni a hlavně boje. S pokročilejší dobou do hry přichází ve větším využití i střelný prach a sním tedy pušky, pistole a děla, pro které se našlo v příběhu velké využití. Ezio bude mít stále po boku svého věrného přítele Leonarda da Vinciho a v několika vybraných misích si jeho úžasné stroje vyzkouší.

Jak již z názvu tohoto pokračování vyplývá, Ezio se v Říme bude starat o vlastní bratrstvo, které přináší obrovské množství výhod a to nejen v boji. Za pomoc určitým obyvatelům vám nabídnou své služby. Tito rekruti jsou postupně za získané zkušenosti lépe vyzbrojeni dokud nakonec nedosáhnou asasínského stavu jako opravdoví profesionálové. Můžete je povolávat do bojů, vysílat na kontrakty a rozšiřovat vliv asasínů dál a nebo seslat smrtící smršť šípů na nepřítele.

Jednotlivé oblasti Říma jsou ovládány skrze věže Borgiů. Je-li věž osvobozena, stane se z ní pobočka asasínů, oblast se osvobodí a zpřístupní zde různé cíle. Za toto nepřátelské chování vůči strážím se ovšem zvedá míra známosti. Její snížení je opět na stejném principu jako v předchozím díle, tedy strháváním plakátů, podplácením heroldů a nebo zavražděním zkorumpovaných úředníků.

Assassin's Creed: Brotherhood je prvním dílem série, který přináší i multiplayer, jaký fanoušci od hry tolik vyžadovali. Ten nabídne nabídne několik map a 21 různých postav. Ve hře se střídá 6 herních módů.

Je možné vylepšovat a měnit schopnosti, upravovat vzhled postav a další dekorační věci vše s přibývající úrovní hráče.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy z filmů

Reklama

Zajímavosti

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Skoro se i zdá, že filmy podle herní předlohy jsou zakleté. Zatím žádný takový film nedokázal napodobit úspěch předcházejících herních titulů. Nepovedlo se to ani snímku Assassin's Creed v hlavní roli s Michaelem Fassbenderem. Ten nyní prozradil, co se nepovedlo.

Nejlepší film

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Všichni zřejmě nedočkavě očekáváme další příběh asasínů, který se bude odehrávat v Řecku. Jenže co bude dál? Možná pro vás máme odpověď, kam se podíváme s našimi hrdiny v další hře. Chytří fanoušci hraním předchozích her našli skrytý odkaz, který vede k velice zajímavým myšlenkám.

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama