Assassin's Creed Animovaný seriál Assassin's Creed se stále chystá, jen přípravy hrozně dlouho trvají

Animovaný seriál Assassin's Creed se stále chystá, jen přípravy hrozně dlouho trvají

Animovaný seriál Assassin's Creed se stále chystá, jen přípravy hrozně dlouho trvají

Možná si vzpomínáte na zdánlivě vzdálené oznámení z léta 2017, kdy se nám stanice Netflix pochlubila, že chystá animovaný seriál ze světa Assassin's Creed. Čtyři roky jsou pryč a seriál jsme stále neviděli. A ještě nějakou dobu neuvidíme. Jak je to tedy s daným projektem?

12 0
21.4.2021

Zhruba před čtyřmi lety jsme vám přinesli informaci, že Netflix chystá animovaný seriál ze světa Assassin's Creed. Letos v říjnu byl zase oznámen hraný seriál a příslib do budoucna, že se můžeme dočkat celé řady dalších seriálů. Jenže jak to vypadá s projektem, který byl ohlášený už v roce 2017, a od té doby prakticky nic nevíme? Moc se zatím neudálo.

(Na animovaný seriál si budeme muset počkat. Foto: Ubisoft)


Nejnovější update nám poskytl jeden z tvůrčích pracovníků Ubisoftu Aymar Azaïzia. Ten prohlásil, že projekt rozhodně není zrušený, tvůrci s ním stále počítají a vlastně i stanice. Na animovaném seriálu má pracovat Adi Shankar a také tvůrci zodpovědní za seriál Raving Rabbids, bohužel ale seriál není na pořadu dne. A to ani v dohledné době. Tvůrci mají plný seznam dalších projektů, kterým se musí věnovat, než přijde na řadu animovaný Assassin's Creed.

Zdá se tedy, že si ještě pěkných pár let počkáme. Už čekáme prakticky čtyři roky od oznámení projektu, který byl ohlášený po neúspěchu prvního (a také jediného) filmu. Doufejme, že s hraným seriálem, který byl taktéž potvrzen, nebude Netflix až tak otálet. Někdy se zkrátka stává, že je projekt ohlášený několik roků dopředu a následně se nic neděje. Bohužel je to právě i tento případ.

Dáváte animovanému projektu naději, nebo se spíše těšíte na hraný seriál?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy z filmů

Reklama

Zajímavosti

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Skoro se i zdá, že filmy podle herní předlohy jsou zakleté. Zatím žádný takový film nedokázal napodobit úspěch předcházejících herních titulů. Nepovedlo se to ani snímku Assassin's Creed v hlavní roli s Michaelem Fassbenderem. Ten nyní prozradil, co se nepovedlo.

Nejlepší film

Reklama

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Všichni zřejmě nedočkavě očekáváme další příběh asasínů, který se bude odehrávat v Řecku. Jenže co bude dál? Možná pro vás máme odpověď, kam se podíváme s našimi hrdiny v další hře. Chytří fanoušci hraním předchozích her našli skrytý odkaz, který vede k velice zajímavým myšlenkám.

Narozeniny