Black Sails (Pod černou vlajkou)
92/100 - 275×

Black Sails(Pod černou vlajkou)

Pirátské dobrodružství kapitána Flinta, který byl nejobávanějším pirátem své doby, a Johna Silvera, který ukradl mapu ke španělskému pokladu. Oba dva chtějí tento poklad získat, čímž se dostávají do křížku.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Toby Stephens (James Flint), Hannah New (Eleanor Guthrie), Luke Arnold (John Silver), Jessica Parker Kennedy (Max), Tom Hopper (Billy Bones), Toby Schmitz (Jack Rackham), Clara Paget (Anne Bonny), Zach McGowan (Charles Vane), Luke Roberts (Woodes Rogers), Ray Stevenson (Edward Teach), Roland Reed (Dufresne), Louise Barnes (Miranda Barlow), Hakeem Kae-Kazim (Pan Scott), Sean Cameron Michael (Richard Guthrie), Mark Ryan (Hal Gates)

S01E05: V.

S01E05: V.

Kapitán Flint a posádka lodi Walrus pořádají šachový zápas, Richard nutí Eleanor do sňatku, Rackham zažije změnu kariéry a Bonny se přizná.

cz sk
22.2.2014
740 000
56 minut

Základní info:

Režie: Marc Munden
Scénář: Doris Egan
Hrají: Toby Stephens (James Flint), Hannah New (Eleanor Guthrie), Luke Arnold (John Silver), Jessica Parker Kennedy (Max), Tom Hopper (Billy Bones), Zach McGowan (Charles Vane), Toby Schmitz (Jack Rackham), Clara Paget (Anne Bonny), Mark Ryan (Hal Gates), Hakeem Kae-Kazim (Scott), Sean Michael (Richard Guthrie), Langley Kirkwood (Bryson), Lawrence Joffe":actor:1702 (Randall), Andre Jacobs (De Groot), Jannes Eiselen (Dufresne), … 

Trailer k páté epizodě:

Foto: Starz

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Konečne nejaká poriadná námorná bitka, ktorá do tohto pirátskeho seriálu neodmysliteľne patrí. Naháňačka lodí celkom ušla, dodala do deja tú pravú napätú atmosféru. A samotná konfrontácia dvoch lodí bola fajn, ale mohli sa s ňou o niečo lepšie vyhrať. A záverečný zvrat bol tiež skvelý.

4.2.2020 | 18:02:44
Jiri007

Dobrý díl, libilo se mi jak Vane, Jack a Anne nakračeli do hospody a vzali si ji, plán Eleanor na převzeti podniku je fakt dobrý a ostatni měli pravdu že by se měla povznest a odvolat sva slova,a utok na loď byl fakt dobry, Flint má fakt dobrou strategii

1.1.2020 | 9:36:51
ZabyJack

Touto epizdou dúfam že sa tento serial už konečne posunie ďalej. AJ ked som od tu bitku očakaval vačšiu tak to bolo celkom napinave a celkom zaujímavý koniec som zvedavý kto je ten Kapitan Scarbourg

3.8.2017 | 4:48:33
Golradir

skvělá strategie :)

2.7.2017 | 19:13:23
Mishan

Konečně se to rozjelo!

31.3.2017 | 22:14:52
keyzar

Tohle byla přesně ta epizoda, kterou jsem od seriálu očekával :)

30.5.2016 | 11:45:04
tomsn40

výborný díl, ale je škoda že ta bitva byla docela krátká ale sem zvědavý jak to dopadne

27.2.2014 | 16:33:13
Kothy

Jedna vec se Flinotvi musi nechat, taktiky ma paradni :)

25.2.2014 | 21:57:36
davistercz

Konečně! Konečně to přišlo! Parádní díl plné akce a výborných momentů, jen škoda, že ta bitva byla celkem dost krátká, ale ten konec?! To bude nářez. A nakonec vše bylo doprovázeno nádhernou hudbou, která dokáže naladit diváka.

25.2.2014 | 11:55:01
Wolfinator1

Konečně slušná akce, skvělá naháněčka lodí, přestřelka i když pak boj trochu ošmelili ( vyděšenym účetním ) a napínavej konec, supr. Ta Eleanor mi je pořád víc protivná tim jak je nafuněná kvůli děvce :D… Posádka Billy, převlečený divoši a korunuje to samuraj s katanou, no to je jasný že to posekaj :D

25.2.2014 | 0:10:32

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama