Charmed (2018)
49/100 - 57×

Charmed (2018)

Tři sestry zjistí, že jsou čarodějky, takže jejich životy rázem naberou jiný směr. Musí se totiž společně naučit bojovat se zlými démony a vše musí skloubit ještě se svými každodenními starostmi.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Melonie Diaz (Mel Vera), Madeleine Mantock (Macy Vaughn), Sarah Jeffery (Maggie Vera), Rupert Evans (Harry Greenwood), Nick Hargrove (Parker Caine), Ser'Darius Blain (Galvin Burdette), Jordan Donica (Jordan Chase), Ellen Tamaki (Niko Hamada), Poppy Drayton (Abigael), Natalie Hall (Lucy), Craig Parker (Alastair Caine), Aleyse Shannon (Jada Shields), Valerie Cruz (Marisol Vera), Virginia Williams (Charity Callahan), Christin Park (Swan)

Co nám o nových Čarodějkách prozradil Comic-Con

Co nám o nových Čarodějkách prozradil Comic-Con

Na letošním Comic-Conu v San Diegu nechyběl ani nový seriál Charmed, který bude mít premiéru letos na podzim, a producentky spolu s představitelkami hlavní trojice čarodějek prozradily něco málo o tom, co můžeme od seriálu očekávat.

9 6
20.7.2018

Včera ve večerních hodinách odstartoval seriál Charmed na letošním Comic-Conu v San Diegu svůj panel světovou premiérou pilotního dílu nových Čarodějek. Premiéra seriálu nás jinak čeká letos na podzim 14. října. Návštěvníci Comic-Conu se tak mohli přesvědčit, jak moc nový seriál čerpá z toho původního.

Po promítání první epizody odpovídala hlavní trojice čarodějek skládající se z hereček Melonie Diaz, Sarah Jeffery a Madeleine Mantock spolu s producentkami Jennie Snyder Urman a Jessicou O'Toole na zvědavé dotazy přítomných. Rupert Evans, který hraje záhadného světlonoše, měl být na Comic-Conu také přítomen, ale jeho žena zrovna porodila, takže se bohužel do San Diega nedostavil.

Při otázce, proč se reboot Čarodějek uskutečnil zrovna teď, odpověděla Jennie Urman, že originál byl o ženské síle, sesterství a o tom, jak si tyto ženy podrobují svět. Teď prý přišel pravý čas na to, aby se k tomuto tématu vrátilo a ukázalo se, že „ženy dokážou také pořádně někomu nakopat zadek“.

Herečky spolu s přítomnými producentkami si jsou vědomy toho, že když takovýto klasický seriál znovu přivedou na televizní obrazovky, tak se musí mít na pozoru a nesmí nijak poškodit původní odkaz Čarodějek. Na panelu přítomné utvrzovaly, že se nijak nesnaží si zahrávat s minulostí seriálu.

Jessica O'Toole dále prozradila, že první obsazenou sestrou do role se stala Mel a že další dvě herečky už byly obsazeny přirozeně podle jejího vzhledu. Uvedla také, že Madeleine Mantock se zúčastnila konkurzu po Skypu, a tým, který vybíral herce do rolí jednotlivých postav, naprosto okouzlila. O'Toole uvedla, že s obsazením herců jsou naprosto spokojení.

Herečka Sarah Jeffery uvedla, že Čarodějky jsou přirozeně kultovním seriálem a je naprosto úžasné být součástí jakéhosi pokračování tohoto světa. Zmínila se také, že by byla ráda, aby byl původní svět Čarodějek respektován ve vztahu k tomu novému: „Položili tomu světu nějaké základy a taky mytologii a my chceme všechno respektovat. Chceme takto původnímu seriálu vzdát hold, ale zasadíme jej do naší doby.“

Mantock ještě doplnila, že „originál byl úžasný a průkopnický a bez něj bychom tu dnes nebyly. Každý si v novém seriálu něco najde a najdou se i takové věci, které potěší fanoušky původních Čarodějek“. A i když není nový seriál pokračováním toho starého, slíbila Urman fanouškům, že na všechno, co se odehrálo předtím bude odkázáno. Kromě toho ještě dodala, že producentky jsou fanynkami originálu a mají obrovské štěstí se na tomto projektu podílet a že se reboot hodně odráží od původního seriálu. Původní Charmed budou producentky držet v úctě, ale udělají z toho také něco originálního a pestrého.

Melonie Diaz odhalila, že zbožňuje seriál Jane the Virgin, a to ji také inspirovalo k tomu zkusit konkurz na nové Charmed. Mantock zase prozradila, že když přijely všechny tři na natáčení, tak si spolu zašly na večeři a hned si padly do oka. A teď mají i společný chat.

Producentka O'Toole při otázce, na co se můžeme v první sérii těšit, uvedla, že na „směsku magie a opravdového hororu. Jde o to ukázat publiku jednotlivé vrstvy těchto postav, které jsou velmi propracované“. Urman ještě dodala, že nás čekají také pořádně šťavnaté milostné příběhy a také milostný trojúhelník, který bude zahrnovat jednu ze tří sester.

Kromě toho O'Toole uvedla, že zařadit do seriálu LGBTQ jim přišlo přirozené: „Byl to pro nás důležitý element, protože bez něj by život v seriálu nepůsobil jako ve skutečném světě.“ Herečka Diaz se k tomuto tématu vyjádřila tak, že je z toho velmi nadšená a že je moc ráda, že je součástí seriálu, který se snaží tyto skutečnosti vyzdvihovat.

Představitelky hlavní trojice též na panelu vtipkovaly o tom, jak na place čarují, a uvedly, že bez speciálních efektů nemá všechno to kouzlení takový efekt. Prozradily také, že v průběhu série bude jejich síla růst a vyvíjet se. Přesně jako v původních Čarodějkách.

Producentky si dělaly také legraci z toho, jaké démony chtěly v první sérii seriálu ukázat a O'Toole zavtipkovala, že se tam objeví démon, který posedne něčí fitness hodinky, a pak z daného člověka postupně vysává prostřednictvím těch hodinek jeho život. Mimo to také uvedly, že všichni démoni představují něco, co bude souviset se sestrami, anebo něco ze světa, ve kterém právě žijeme. V novodobých démonech se tedy odrazí tyto skutečnosti.

Všech pět žen, které se na panelu v San Diegu nacházely, uvedlo, že se budou snažit vyrovnat původnímu seriálu. V nových Čarodějkách se budou snažit těm původním vzdát úctu a zároveň se do seriálu budou snažit přenést problémy naší doby. Protože se seriál bude vysílat na stanici CW, je jasné, že se zaměřuje hlavně na to, aby se zalíbil mladším divákům, takže je možné, že se některým fanouškům původního seriálu nebude líbit. Seriál by se měl však zamlouvat všem, kdo mají rádi Riverdale nebo Supernatural.

V pilotním díle se divákům také naskytne odkaz na původní seriál. Urman uvedla, že se nový seriál velice odráží od toho starého a v Knize stínů tak v prvním díle najdeme i jméno „Melinda Warrenová“. O'Toole ještě dodala, že seriál bude hodně pikantní a že si sestry hned zamilujeme. Doufá také, že se všichni u seriálu budeme náramně bavit.

Kromě toho také hlavní trojice na panelu pronesla kouzlo, které odříkávají čarodějky v pilotním díle. Můžete si také všimnout, že se při zaříkávání všechny tři drží za ruce.

Zdroj: CW

Diskuze /4

Fifipek

tohle bude průser :D

#2 Elian44 #3 VictoriaF
20.7.2018 | 16:45:08
Elian44

#1 Fifipek: súhlasím :D

20.7.2018 | 20:03:10
VictoriaF

#1 Fifipek: megaprůser

20.7.2018 | 22:56:08
Martan73

LGBTQ, super nic jinýho jsem nemohl chtít, po tom co to do mně hustí každý den tisk a televize, tak to mám mít ještě v odpočinkovém seriálu. Děkuji nechci. A ještě ke všemu má každá jinýho otce.

16.9.2018 | 19:42:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Na co se můžeme těšit

Dokáže nová čarodějka nahradit Macy?

Dokáže nová čarodějka nahradit Macy?

Premiéra čtvrté řady seriálu Charmed se pomalu blíží, a tak nás stanice CW láká trailerem k nové sérii. Čarodějky se dozví, že existuje někdo další jako ony a že moc tří může být opět kompletní. Jak se k tomuto faktu postaví? To zjistíme již v březnu. Těšíte se?

Nepřehlédněte

Nové trio čarodějek se představuje na prvním plakátu

Nové trio čarodějek se představuje na prvním plakátu

Jelikož se už Macy s novou sérií nevrátí, musela ji nahradit jiná čarodějka, aby byla Moc tří opět kompletní. Spolu s herečkami Melonie Diaz a Sarah Jeffery se představuje nová čarodějka, kterou ztvární Lucy Barrett. Myslíte, že bude nové trio fungovat?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama