S01E12: Guilty

S01E12: Guilty

Dr. Halstead se nadále potýká se svým soudním sporem. Policista se pokouší zastavit řidiče pod vlivem, aby šel na operaci, což způsobí, že je Maggie zatknuta; a dr. Manningová špatně diagnostikuje zneužívání dítěte matkou. Mezitím dr. Charles a Reeseová odhalí u pacienta sebevražedné myšlenky a umístí ho do psychologické léčebny.

cz sk
29.3.2016
8 680 000
42 minut

Základní info:

Režie: Holly Dale
Scénář: Mary Leah Sutton, Danny Weiss a Stephen Hootstein
Herci: Nick Gehlfuss (Will Halstead), Torrey DeVitto (Natalie Manningová), Yaya DaCosta (April Sextonová), Rachel DiPillo (Sarah Reeseová), Colin Donnell (Connor Rhodes), Brian Tee (Ethan Choi), S. Epatha Merkerson (Sharon Goodwinová), Oliver Platt (Daniel Charles), Marlyne Barrett (Maggie Lockwoodová), Susie Abromeit (Zoe Rothová), Ellen Wroe (paní Fisherová), Stephen O'Reilly (Kevin Dietrich), Nora Dunn (dr. Richardsonová), Marc Grapey (Peter Kalmick), Eva Kaminsky (Jennifer Bakerová), Ross Kimball (Sal Baker) s David Eigenberg (Christopher Herrmann) a Jason Beghe (Hank Voight), …

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S07E18: Judge Not, For You Will Be Judged

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládala pro web Titulky andrea79. Od 10. dílu šesté řady převzal překlad vssforever. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Prvních pět řad je na SkyShowtime dostupných s českými titulky.

Reklama

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Zajímavé články

Ve finále se s námi rozloučil i druhý bratr Halsteadovic

Ve finále se s námi rozloučil i druhý bratr Halsteadovic

V letošní seriálové sezóně jsme se museli rozloučit s Jayem Halsteadem, který odešel na podzim z rozvědky zpět do armády. A ve finálovém díle osmé řady Chicago Med jsme přišli i o druhého bratra, Willa Halsteada, který podal v nemocnici výpověď.

Chicago svět

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama