S05E18: In the Name of Love

S05E18: In the Name of Love

Dr. Charles a Goodwinová se bojí, že dr. Halstead opakuje své minulé chyby, když je pacient s časným nástupem Alzheimera přivezen na pohotovost. Maggie a Ben se začnou strachovat, když je přijat jeden z Benových studentů. Dr. Manningová a dr. Mancel léčí fatálně nemocného pacienta a neshodnou se ohledně nejlepšího směřování jednání.

cz sk
26.3.2020
9 600 000
43 minut

Základní info:

Režie: S.J. Main Muñoz
Scénář: Meridith Friedman
Herci: Nick Gehlfuss (Will Halstead), Yaya DaCosta (April Sextonová), Torrey DeVitto (Natalie Manningová), Brian Tee (Ethan Choi), Dominic Rains (Crockett Marcel), Marlyne Barrett (Maggie Lockwoodová), S. Epatha Merkerson (Sharon Goodwinová), Oliver Platt (Daniel Charles), Jessy Schram (Hannah Asherová), GregAlan Williams (Bert Goodwin), Charles Malik Whitfield (Ben Campbell), Hampton Fluker (Michael Goodwin), Nate Santana (James Lanik), Stef Tovar (Elliot Myers), Molly Brown (Molly Myersová), Christopher Farrar (Auggie Roberts), Sean Patrick Fawcett (Max), Kelsie Huff (Joy), Stephenie Park (Alice Elmsová), Ian Unterman (Nick Elms), …

Foto: NBCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S07E11: The Things We Thought We Left Behind

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládala pro web Titulky andrea79. Od 10. dílu šesté řady převzal překlad vssforever. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Nové postavy

V průběhu šesté a sedmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Zajímavé články

Na jaře proběhla změna v obsazení personálu pohotovosti

Na jaře proběhla změna v obsazení personálu pohotovosti

Hlavní obsazení seriálu zaznamenalo další změnu. Jeden z nových doktorů současné řady se s námi musel rozloučit. Ředitelka Goodwinová v téže době prosadila otevření nové gynekologické sekce na pohotovosti, takže se mezi personál přijal nový doktor, kterého můžeme znát z dřívějších řad.

Chicago svět

Nejoblíbenější postavy

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama