Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 278×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Danay García (Luciana Galvez), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Christine Evangelista (Sherry)

Co se stalo s některými postavami, které ze seriálu zmizely?

Co se stalo s některými postavami, které ze seriálu zmizely?

Poslední řada seriálu Fear the Walking Dead má za sebou již osm epizod, ale o osudu některých postav stále nevíme zhola nic. Něco však bylo odhaleno v sedmé epizodě. Co se tedy s těmito postavami stalo?

4 0
1.11.2023

Poslední osmá řada seriálu Fear the Walking Dead se odehrává sedm let po konci předešlé sedmé série. Všechny hlavní postavy se nám již ukázaly, dokonce i Charlie, o které se spekulovalo, že zemřela během časového skoku na ozáření. Ale co další postavy jako Sarah, Wendell, rabín Jacob nebo Josiah LaRoux? O těch stále nevíme zhola nic. Sedmá epizoda Anton však naznačila, jak to s nimi je.

(Jsou tyto postavy již po smrti? Foto: AMC)

Victor Strand se ještě před zajetím Kaplanem oddělil od ostatních a snažil se pomoct těm, kteří od Kaplana utekli. Nikdo z nich však jeho pomoc nechtěl přijmout, a tak nakonec zemřeli hladem. Je snad tohle osud výše zmíněných postav? Ledabylost tvůrců je patrná i z toho, co na Instagramu řekla herečka Mo Collins, která hrála Sarah. Když se jí fanoušek zeptal na její osud, odpověděla, že netuší, co se s její postavou stalo, jelikož od sedmé série nepatří k obsazení seriálu. Vypadá to tedy tak, že Sarah je právě jednou z těch postav, které v tichosti zemřely během časového skoku.

Diskuze /6

simonideos

Zdá se že vybrali na dokončení příběhu oblíbené postavy, se silným příběhem a potenciálem, nehledě na to jestli byly již mrtvé. A zbytek živých kterým se jim nechtělo jejich linky uzavřít, nechají zakončit takto.

1.11.2023 | 20:57:21
Sapphire1977

dobre to vymysleli, nepotrebujem sledovať osud každej muchy ;) , sú proste mŕtvi a hotovo

2.11.2023 | 10:00:43
taipi

Nebo jsou živí a někde si prostě jednou dál po svém.

2.11.2023 | 11:13:50
Naranja

Jo a kam se vůbec poděly ty děcka, co je tehdá Alicia přemluvila, aby s šly s nimi?

#5 ori
2.11.2023 | 20:05:03
ori

#4 Naranja: Ona si ich vtedy Virginia rozdelila a každý šiel do inej komunity, vrátane Danielovho kocúra.

webmaster
2.11.2023 | 20:55:28
Akul

To je tak, když máš mrtě postav, a jseš posranej je zabíjet a ty který zabiješ pak vracíš zpátky. :-D

3.11.2023 | 16:58:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama