Firefly Derrial Book

Derrial Book

Derrial Book

Pasažér lodi, který poskytuje útěchu posádce.

Sezóny 1
2002 - 2003

Pastor nebo kazatel Book je svědomím lodi, poskytuje rady a často i duchovní perspektivu celé posádce Serenity. Zdá se, že je křesťan, ale jeho minulost je zastřena spoustou tajemství. Při mnoha příležitostech ukázal hluboké znalosti v řadě oblastí, v nichž by jeden od duchovního nečekal, jako třeba střelné zbraně, boj z blízka či Alianční armádní postupy.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Tomi Lee Morpheus

je to agent;)

10.8.2016 | 12:15:55

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Seriál Firefly už nezavítá na televizní obrazovky


Seriálu Firefly bohužel nepřálo štěstí, a tak byl po jedné řadě stažen z vysílání a předčasně ukončen. Proto nezbývá nic jiného než hledat spásu ve filmovém a komiksovém pokračování.

Reklama

Filmové pokračování

Serenity

Název snímku: Serenity
Premiéra: 30. 09. 2005
Režie: Joss Whedon
Scénář: Joss Whedon
Hudba: David Newman
Stopáž: 119 minut

Hrají: Nathan Fillion, Gina Torres, Alan Tudyk, Morena Baccarin, Adam Baldwin, Jewel Staite, Sean Maher, Summer Glau, Ron Glass, Chiwetel Ejiofor, David Krumholtz, Michael Hitchcock, Sarah Paulson, Nectar Rose, Glenn Howerton, Tamara Taylor, Demetra Raven.

PROFIL FILMU | OHODNOŤTE FILM

Komiksové pokračování

PRVNÍ ČÁST

DRUHÁ ČÁST


Reklama

Narozeniny

Sledujte nás