Firefly Jayne Cobb

Jayne Cobb

Jayne Cobb

Žoldnéř, který pracoval pro kapitána Malcolma Reynoldse.

Sezóny 1
2002 - 2003

Jayne je žoldák nepostižen válkou o sjednocení. Přes jeho poměrně nevychované způsoby chování, je Jayne mazaný se zdravým-selským rozumem.

Na loď Serenity se dostal díky spolupráci s velitelem, protože mu pomáhal s pašováním. Mal nabídl více peněz a vlastní pokoj, protože dobře věděl, že si na něj musí dávat pozor, jelikož Jayne dvakrát nepřemýšlí a neváhá posádku prodat kvůli lepší nabídce. Kromě peněz zbožňuje ještě svou pušku, kterou pojmenoval Věra poté, co ji získal od jednoho ze zabijáků, kteří se ho pokoušeli zneškodnit.


Jayne Cobb byl brán za Robina Hooda, lidový hrdina pro skupinu obyvatel Kanton a Higgins na Měsíci. Ve městě nechal postavit svou kamennou podobiznu a složil píseň, která se později stala velmi známou. V písni vypráví, jak krade věci majetných lidí a vrací je zpět chudým. Tato balada se ale nedá nazývat hrdinskou, vy víte proč.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Hero of Canton!

12.1.2021 | 22:48:12

Seriál Firefly už nezavítá na televizní obrazovky


Seriálu Firefly bohužel nepřálo štěstí, a tak byl po jedné řadě stažen z vysílání a předčasně ukončen. Proto nezbývá nic jiného než hledat spásu ve filmovém a komiksovém pokračování.

Filmové pokračování

Serenity

Název snímku: Serenity
Premiéra: 30. 09. 2005
Režie: Joss Whedon
Scénář: Joss Whedon
Hudba: David Newman
Stopáž: 119 minut

Hrají: Nathan Fillion, Gina Torres, Alan Tudyk, Morena Baccarin, Adam Baldwin, Jewel Staite, Sean Maher, Summer Glau, Ron Glass, Chiwetel Ejiofor, David Krumholtz, Michael Hitchcock, Sarah Paulson, Nectar Rose, Glenn Howerton, Tamara Taylor, Demetra Raven.

PROFIL FILMU | OHODNOŤTE FILM

Reklama

Reklama

Narozeniny

Sledujte nás