Firefly
94/100 - 180×

Firefly

Posádka Serenity je v podstatě hromádka psanců, hledajících po prohrané občanské válce alespoň pocit svobody. A další kšeftík, který by je snad konečně vytrhl. A který možná ani není tak úplně legální a může se více než trochu zvrtnout. Ani tento styl života je však úplně nepřipravil na problémy, které nastanou po nalodění nových cestujících… Fascinující vesmírný western Josse Whedona sestává z pouhých 14 epizod (+ filmu).

USA | 2002 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Sci-fi, Western
hrají
Morena Baccarin (Inara Serra), Summer Glau (River Tam), Ron Glass (Derrial Book), Alan Tudyk (Hoban Wash Washburne), Adam Baldwin (Jayne Cobb), Jewel Staite (Kaywinnit Lee Kaylee Frye), Nathan Fillion (Malcolm Reynolds), Sean Maher (Simon Tam), Gina Torres (Zoe Washburne)

Inara Serra

Inara Serra

Cestuje s posádkou Serenity, s kterou má uzavřenou velmi prospěšnou dohodu.

Sezóny 1
2002 - 2003

Inara se narodila koncem 25. století na planetě Sihnon. Je společnicí, vysoce postavenou kurtizánou s licencí od Unie spojeneckých planet („Aliance“). Ve společnosti Aliance, jsou společnice součástí vyšší společenské elity, často doprovázejí bohaté a mocné.

Inara má s Malem uzavřenou vzájemně prospěšnou dohodu. Na Serenity má pronajatý jeden ze dvou raketoplánů, čímž obstará i svou vzdálenější klientelu a Mal tak získává přístup na spoustu planet, na kterých by ho vůbec nepustili.

Zajímavosti

Roli Inary původně hrála Rebecca Gayheart, ale už po prvním dni natáčení byla propuštěna. Joss řekl, že to bylo kvůli nedostatku chemie se zbytkem hereckého týmu. Morena Baccarin natočila svou první scénu hned první den, kdy byla pro roli přijata.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Prekrásna!

12.1.2021 | 22:47:31

Seriál Firefly už nezavítá na televizní obrazovky


Seriálu Firefly bohužel nepřálo štěstí, a tak byl po jedné řadě stažen z vysílání a předčasně ukončen. Proto nezbývá nic jiného než hledat spásu ve filmovém a komiksovém pokračování.

Filmové pokračování

Serenity

Název snímku: Serenity
Premiéra: 30. 09. 2005
Režie: Joss Whedon
Scénář: Joss Whedon
Hudba: David Newman
Stopáž: 119 minut

Hrají: Nathan Fillion, Gina Torres, Alan Tudyk, Morena Baccarin, Adam Baldwin, Jewel Staite, Sean Maher, Summer Glau, Ron Glass, Chiwetel Ejiofor, David Krumholtz, Michael Hitchcock, Sarah Paulson, Nectar Rose, Glenn Howerton, Tamara Taylor, Demetra Raven.

PROFIL FILMU | OHODNOŤTE FILM

Reklama

Narozeniny

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama