Firefly Inara Serra

Inara Serra

Inara Serra

Cestuje s posádkou Serenity, s kterou má uzavřenou velmi prospěšnou dohodu.

Sezóny 1
2002 - 2003

Inara se narodila koncem 25. století na planetě Sihnon. Je společnicí, vysoce postavenou kurtizánou s licencí od Unie spojeneckých planet („Aliance“). Ve společnosti Aliance, jsou společnice součástí vyšší společenské elity, často doprovázejí bohaté a mocné.

Inara má s Malem uzavřenou vzájemně prospěšnou dohodu. Na Serenity má pronajatý jeden ze dvou raketoplánů, čímž obstará i svou vzdálenější klientelu a Mal tak získává přístup na spoustu planet, na kterých by ho vůbec nepustili.


Zajímavosti

Roli Inary původně hrála Rebecca Gayheart, ale už po prvním dni natáčení byla propuštěna. Joss řekl, že to bylo kvůli nedostatku chemie se zbytkem hereckého týmu. Morena Baccarin natočila svou první scénu hned první den, kdy byla pro roli přijata.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Prekrásna!

12.1.2021 | 22:47:31

Seriál Firefly už nezavítá na televizní obrazovky


Seriálu Firefly bohužel nepřálo štěstí, a tak byl po jedné řadě stažen z vysílání a předčasně ukončen. Proto nezbývá nic jiného než hledat spásu ve filmovém a komiksovém pokračování.

Filmové pokračování

Serenity

Název snímku: Serenity
Premiéra: 30. 09. 2005
Režie: Joss Whedon
Scénář: Joss Whedon
Hudba: David Newman
Stopáž: 119 minut

Hrají: Nathan Fillion, Gina Torres, Alan Tudyk, Morena Baccarin, Adam Baldwin, Jewel Staite, Sean Maher, Summer Glau, Ron Glass, Chiwetel Ejiofor, David Krumholtz, Michael Hitchcock, Sarah Paulson, Nectar Rose, Glenn Howerton, Tamara Taylor, Demetra Raven.

PROFIL FILMU | OHODNOŤTE FILM

Reklama

Reklama

Narozeniny

Sledujte nás