Firefly Simon Tam

Simon Tam

Simon Tam

Ošetřovatel River a samotný zdravotník lodi Serenity.

Sezóny 1
2002 - 2003

Simon se narodil koncem roku 2490 Gabrielovi a Regan Tam. Vyrůstal na planetě Osiris, na jedné z hlavních planet Aliance. Už když byl mladý, Simonova rodina doufala, že bude mít uplatnění v medicíně. Simon byl přijat do nejlepší lékařské akademie a absolvoval mezi nejlepšími 3% ve své třídě.

Když si Simon uvědomil, že má River problémy, začal trávit všechen svůj volný čas snahou zachránit ji, což se mu díky penězům a štěstí nakonec podařilo. Bohužel všechny peníze utratil a vzdal se své kariéry pracovat v medicíně, kvůli záchraně své sestry. Během útěku se dostali na Serenity, která se stala jejich novým domovem.


Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Seriál Firefly už nezavítá na televizní obrazovky


Seriálu Firefly bohužel nepřálo štěstí, a tak byl po jedné řadě stažen z vysílání a předčasně ukončen. Proto nezbývá nic jiného než hledat spásu ve filmovém a komiksovém pokračování.

Filmové pokračování

Serenity

Název snímku: Serenity
Premiéra: 30. 09. 2005
Režie: Joss Whedon
Scénář: Joss Whedon
Hudba: David Newman
Stopáž: 119 minut

Hrají: Nathan Fillion, Gina Torres, Alan Tudyk, Morena Baccarin, Adam Baldwin, Jewel Staite, Sean Maher, Summer Glau, Ron Glass, Chiwetel Ejiofor, David Krumholtz, Michael Hitchcock, Sarah Paulson, Nectar Rose, Glenn Howerton, Tamara Taylor, Demetra Raven.

PROFIL FILMU | OHODNOŤTE FILM

Reklama

Reklama

Narozeniny

Sledujte nás