Firefly Kaywinnit Lee Kaylee Frye

Kaywinnit Lee Kaylee Frye

Kaywinnit Lee Kaylee Frye

Kaywinnit Lee Kaylee Frye, optimistická inženýrka, se stará o loď Serenity.

Sezóny 1
2002 - 2003

Kaylee má výjimečné mechanické schopnosti, i přesto, že nedostala žádné formální vzdělání, zná Serenity nejlépe z celé posádky a není zde téměř nic, co by nedokázala opravit. Už od mala žije se stroji, protože vždy ráda pomáhala svému otci něco opravovat.

Kaylee byla postřelená do břicha Lawrencem Dobsonem, agent z vládní organizace Aliance. Tento důvod využíval jako triumf Simon, aby mohl zůstat se svou sestrou, která se zapletla s Aliancí, na lodi.


Kaylee je srdcem celé posádky, které by ráda někomu věnovala, ale jak se zdá Simon si jejich náznaků nevšímá. Později se dají dohromady hned poté, co vyzná své city k její nádheře. Její neustálý optimismus nezdolá ani kapitánův pesimismus či Jayneova hamižnost.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Seriál Firefly už nezavítá na televizní obrazovky


Seriálu Firefly bohužel nepřálo štěstí, a tak byl po jedné řadě stažen z vysílání a předčasně ukončen. Proto nezbývá nic jiného než hledat spásu ve filmovém a komiksovém pokračování.

Filmové pokračování

Serenity

Název snímku: Serenity
Premiéra: 30. 09. 2005
Režie: Joss Whedon
Scénář: Joss Whedon
Hudba: David Newman
Stopáž: 119 minut

Hrají: Nathan Fillion, Gina Torres, Alan Tudyk, Morena Baccarin, Adam Baldwin, Jewel Staite, Sean Maher, Summer Glau, Ron Glass, Chiwetel Ejiofor, David Krumholtz, Michael Hitchcock, Sarah Paulson, Nectar Rose, Glenn Howerton, Tamara Taylor, Demetra Raven.

PROFIL FILMU | OHODNOŤTE FILM

Reklama

Reklama

Narozeniny

Sledujte nás