Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 310×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z knih!

qark

TAK NAKONEC DAENERYS JE JESTE HORIS NEZ CERSEI, JE TO OPRAVDU MAD QUEEN A EVIL BITCH LOL, ALE CELKEM KRAVINA ZE S JEDNIM DRAKEM TAM ZNICILI VSE KDYZ SE VEZME JAK LEHKO UMREL RHEAGAL A JAK MOHL ZNICIT TAK LEHKO TU BRANU.

13.5.2019 | 23:36:00
qark

TAK NAKONEC DAENERYS JE JESTE HORIS NEZ CERSEI, JE TO OPRAVDU MAD QUEEN A EVIL BITCH LOL, ALE CELKEM KRAVINA ZE S JEDNIM DRAKEM TAM ZNICILI VSE KDYZ SE VEZME JAK LEHKO UMREL RHEAGAL A JAK MOHL ZNICIT TAK LEHKO TU BRANU.

13.5.2019 | 23:36:08
qark

TAK NAKONEC DAENERYS JE JESTE HORIS NEZ CERSEI, JE TO OPRAVDU MAD QUEEN A EVIL BITCH LOL, ALE CELKEM KRAVINA ZE S JEDNIM DRAKEM TAM ZNICILI VSE KDYZ SE VEZME JAK LEHKO UMREL RHEAGAL A JAK MOHL ZNICIT TAK LEHKO TU BRANU.

13.5.2019 | 23:36:12
qark

TAK NAKONEC DAENERYS JE JESTE HORIS NEZ CERSEI, JE TO OPRAVDU MAD QUEEN A EVIL BITCH LOL, ALE CELKEM KRAVINA ZE S JEDNIM DRAKEM TAM ZNICILI VSE KDYZ SE VEZME JAK LEHKO UMREL RHEAGAL A JAK MOHL ZNICIT TAK LEHKO TU BRANU.

13.5.2019 | 23:36:12
qark

TAK NAKONEC DAENERYS JE JESTE HORIS NEZ CERSEI, JE TO OPRAVDU MAD QUEEN A EVIL BITCH LOL, ALE CELKEM KRAVINA ZE S JEDNIM DRAKEM TAM ZNICILI VSE KDYZ SE VEZME JAK LEHKO UMREL RHEAGAL A JAK MOHL ZNICIT TAK LEHKO TU BRANU.

13.5.2019 | 23:36:13
qark

TAK NAKONEC DAENERYS JE JESTE HORIS NEZ CERSEI, JE TO OPRAVDU MAD QUEEN A EVIL BITCH LOL, ALE CELKEM KRAVINA ZE S JEDNIM DRAKEM TAM ZNICILI VSE KDYZ SE VEZME JAK LEHKO UMREL RHEAGAL A JAK MOHL ZNICIT TAK LEHKO TU BRANU.

13.5.2019 | 23:36:40
qark

BYLO BY DOBRY KDYBY V DALSIM DILE BRAN OVLADNUL DROGONA A SPAIL S NI DAENERYS A TYRIONA TO BY BYLA SRANDA :D

13.5.2019 | 23:37:17
qark

BYLO BY DOBRY KDYBY V DALSIM DILE BRAN OVLADNUL DROGONA A SPALIL S NI DAENERYS A TYRIONA TO BY BYLA SRANDA :D

13.5.2019 | 23:37:30
Cihi

tipuju… ze Daenerys spacha nakonec sebevrazdu

prisla lidi v zapadozemi osvobodit od tyranu… az se z ni po ceste stejne takovej tyran stal… az si to uvedomi… zlomi ji to srdce a otravi se

14.5.2019 | 0:30:08
algifen

Oh Danny, kéž bys věděla, že nasraná Arya je víc než nasraná teta!. Jaime dobře ty, nezklamal, většina dámských srdcí se určitě zastavilo, škoda, že jsi to Cersei neprodloužil o maličký kousek. Nejvíc si mě ovšem rozesmutnil ty Horo, čekal jsem od tebe pořádný kouř pupíčku. Eurone ty plaváčku, kde jsi trénoval? Johne je mi líto, už není koho obtáhnout, ale zkus se zeptat Sansy, Tyrion to zvládne, jenom víno bohužel došlo, ani já už nemám nic! Brane pomoč!

14.5.2019 | 1:02:34
KIM

Předpokládám že tento díl měl fanoušky jen nasrat nic víc.Naprosto nelogické chování postav.

14.5.2019 | 6:12:15
mochr

k te bitve: přišlo me ze Daenerys si tento utok trochu promyslela, pustit se stremhlav na lode, kdyz meli namireno nekam do daly. pak na ne sla zezadu (zacali otacet balisty o 180° coz asi chvilu trva) . na hradbach byly balisty taky namireny do daly a ona letela tesne u hladiny more. a pak sla z boku. tady ji to jeste myslelo. pak ta scena jak sedi s drakem na budove a diva se na poloznicene mesto, povzdechla si a sla dilo dokonat. z toho mam rozporuplne pocity, na jednu stranu ji chapu ale na druou ji pekne hrablo – prisla temer o vsechno krome draka a armady. jon se na ni vykaslal, spis bych rekl ze ted ji nenavidi, prisla o nejblizsi pratele Missandei a Jorah, zradil ji vlastni pobocnik.. taky bych byl nas*anej… a jak rekla bude vladnout pod strachem. mozne konce, preskoci ji to v hlave zpatky, sedne na draka a odleti na vychod :D, nebo ji nekdo zabije, Arya? nemyslim si, Tyrion? mozna, ale taky umre. Jon?na to nema… Kazdopadne herecky vykon Emilie byl na Oskara (Daenerys rad nemam,ale jak ji hraje je super), a trun bude znicen

14.5.2019 | 10:17:36
Zuzka15

Všímá si někdo toho, že upozaďujou mužský charaktery? Mě tahle série přijde jako oslava woman power. A já to nemám ráda!

#9515 newman
14.5.2019 | 11:54:18
newman

#9514 Zuzka15: Tyjo nepřišlo mi, a to jsem na to taky háklivý. Určitě ne jak ten wtf záběr v posledních avengers.. GoT byl od začátku o silných ženských (i mužských) charakterech…

14.5.2019 | 12:02:56
veba

Na konci bude zajimavo. Byl dan duraz na to aby se vedelo ze Arya pujde Daenerys po krku. K tomu je ocekavatelny utok Daenerys na Johna . Vlastne by mne zajimalo jak moc je Snih drakem a zda ustoji ohen. ))) Tyrion pustil bratra a tim si podepsal rozsudek. Tam jde jen o to zda se s kralovnou staci potkat nez se pusti do boje proti Starkum.

#9522 Vicar
14.5.2019 | 13:02:37
Zuzka15

Newman. Tak si toho všimni. Malá holka zabije nočního krále, zatímco Jon se kochá krajinou z ptačí perspektivy. Cersei se nakonec ukázala jako mnohem zákeřnější nepřítel než nemrtví. Sansa vpodstatě zapříčinila pád Králová přístaviště. Tyrion se krčí před Daenerys. Jaime poslechne své srdce a ztratí koule. Bran sedí ve svým kolečkovým křesle a čučí do blba. Máš pravdu že od začátku to stavěli na silných charakterech a nezáleželo tolik na pohlaví. Poslední série ale ztratila nit. Jako by chtěli ženským vzkázat ať odloží vařečky.

#9521 newman
14.5.2019 | 13:08:38
Sonjicka

No takový brak už asi nemá cenu ani komentovat a ani už se netěším na poslední díl. Spíš se hrozím a dokoukám to teda ze setrvačnosti, když už na to čumím tolik let. Za mě 5tá epizoda nejhorší za celý seriál. Z Jona je jakási chodící mrtvola bez názoru a emocí, Daenerys honem udělat šílenou a nejhroší.-ano nebyla svatá, dělala chyby ale uplně mi to k ní nesedí to pálení nevinných dětí atd. Uplně zbytečná scéna bitka Euron a Jamie (přetočila jsem) i bitka Hora a bratr zbytečně dlouhéa nechutné na efekt (přetáčela jsem). Takové zajímavé a jedny z nejlepších postav Cercei a Jamie a takto je zabít..takový konec si teda nezasloužili.myslím jakože smrt jo ale trochu zajímavěji..nebo něco. A proč se nevěnovali trochu víc vztahu jona a Daenerys. nejdřív jí vleze do postele že jí hrozně miluje a najednou ju odkopne, když ona potřebovala oporu. Zrovna jí zabili nejlepší kamarádku a důvěrnici a dítě (draka) a on se s ní rozejde a takto ji chladně odmítne, panebože to je fakt chlap..mohl ji aspoň objemout, utěšit, rozveselit, trochu jí dát tu lásku kterou potřebovala. ale ne, on se na ni vyprdne v takové nejhorší chvíli. Co si jako myslel, že udělá? vždyť sama řekla láska nebo strach. a Západozemí jí lásku nenabídlo-jen Jon a ten se na ni vykvákl. A to ji teda přestal milovat hned jak se dozvděděl že jsou příbuzní nebo proč jako? A Tyrion..no za poslední 2 série už to není ten náš známý Tyrion ale jakýsi hlupák..Aspoň Varys tak nějak zůstal sám sebou. A co proboha to hollywood klišé s Aryou a záchranou dětí a matky..panebože taková sračka..a ten bílý kůň to jako bylo co proboha..Jinak vy co nadáváte že Daenerys město spálit neměla (ano souhlasím) ale kdyby to neudělala tak Cercei a Jamie by utekli a zase někde v zámoří kuli pikle jak ji svrhnout z trůnu a bylo by to furt dokola. Jako jo, mohla zničit jen tu Rudou baštu a okolí. Nevěřím, že ta původní Daennerys z knihy by takto zabíjela ty nevinné lidi ve městě. No uvidíme jestli to někdy G. Martin dopíše. No teď už je to jasné že Arya nebo Jon zabijou Daenerys, JOn odejde na Sever a královstí se rozpadne. Minimálně na Sever a Jih. O NK se už asi nic nedozvíme.

14.5.2019 | 13:22:52
Injekcegodx

Pokud se sami sebe ptáte jak to skončí už dávno jsou vydaná scripta jak to skončí, ve kterých už je davno zminena smrt jaime/cerse, hound/mountain, varyse, messandei at. Pokud chcete vědět dal klik na. ! Jon zabije Daenerys, odjede zpátky na zeď, vládu necha Brannovi, který bude mít rádce Bronna, Tyriona, Davose. Sever bude patřit Sanse a Arya odcestují kdovíkam.

14.5.2019 | 13:47:13
Injekcegodx

KURVA SMAŽTE TO SEM MYSLEL ŽE SE TAM HODÍ SPOILER :D

14.5.2019 | 13:48:10


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama