Heroes (Hrdinové)
83/100 - 169×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Sandra Bennet

Sandra Bennet

Schopnost: žádná

Sezóny 4
2006 - 2010

Volume 1 – Genesis

Sandra je manželkou Noaha Benneta a náhradní matkou Claire. Zpočátku nic neví o schopnostech své dcery, stejně tak neví, že její muž pracuje v Primatechu, kde loví a unáší lidi se schopnostmi. Když jim do bytu vtrhne Matt Parkman, který se snaží dopátrat, proč ho Noah unesl, až tehdy se Sandra dozvídá o skutečné práci svého manžela a také o tom, kolikrát ji Haiťan vymazal paměť.

Volume 2 – Generations

Poté, co je nutné, aby se Bennetovic rodina přestěhovala z Odessy, se Sandra stěhuje společně s ostatními do Costa Verde. Je jedna z prvních, která přijme, že má Claire nového přítele Westa. Její muž ji stále lže o svých služebních cestách, je na něj za ustavičné lži naštvaná, ale když ho doopravdy ztratí a Mohinder Suresh střelí Noaha do oka, uvědomuje si, jak moc svého manžela miluje.

Volume 3 – Villains

Sandra dokáže, že po letech, co už ví, že existují lidé se schopnostmi, je ona sama velice schopná a pomůže Claire a její skutečné matce Meredith dopadnout jednoho výjimečného uprchlíka ze sekce 5 – Erica Doylea. Sandra je také svědkyní, jak její dcera zemře přímo před ní a to ve chvíli, když se objeví zatmění slunce a všichni výjimeční ztrácejí dočasně své schopnosti.

Volume 4 – Fugitives

Noah se nepoučuje ze své minulosti a když chytá pro Nathana Petrelliho lidi se schopnostmi, doma o tom nikomu neříká. Když se to Sandra dozví, už nedokáže strpět, že její muž ji opět lhal a rozhodne se s ním nadobro rozejít. Noah zhorší ještě víc situaci, když si na chvilku bude myslet, že Sandra je Sylar, který právě čistě náhodou získal schopnost měňavce. Sandra se tak k Noahovi už nikdy nevrací.

Volume 5 – Redemption

Sandra začala úplně jiný život. Našla si nového přítele a s Noahem nechce mít už nic společného. Aspoň to tvrdí. Přesto je velice překvapená, když si Noah na Den díkuvzdání pozve svou bývalou kolegyni z práce Lauren Gilmore. Také se dozvídáme, že Noah potkal před lety Sandru v jednom bistru, kde pracovala jako servírka a prakticky Společnost mu dohodla tento sňatek.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Na první pohled nesympatická postava, ale postupem času si mě tedy získala a docela jsem ji měla i ráda. A nedivím se ji, že Noaha opustila.

5.3.2021 | 18:50:22
tom99

Občas lezla na nervy a to i ve chvíli, kdy ji byla vymazána paměť…

webmaster, grafik
22.9.2015 | 16:52:08

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama