Homeland (Ve jménu vlasti) William Walden

William Walden

William Walden

Viceprezident Spojených států.

Sezóny 2
2011 - 2012

Walden nabídne Brodymu stát se kongresmanem. To mu pomůže v jeho kandidatuře na úřad prezidenta, protože Brody je veřejností považován za válečného hrdinu, ke kterému můžou vzhlížet.

Walden je ženatý a má syna Finna, který se později sblíží s Brodyho dcerou Danou. Spolu s Davidem Estesem je zodpovědný za bombardování, při kterém zemřel syn Abú Nazíra.


Jamey Sheridan jako William Walden. Foto: Showtime

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

zmetek

6.10.2013 | 0:11:11

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Osmá série

Osmé řady Homelandu se dočkáme až příští rok

Osmé řady Homelandu se dočkáme až příští rok

Neustálé přesouvání premiéry závěrečné série neskočilo. Nyní už víme, že se jí definitivně dočkáme až 9. února 2020. Kromě hlavních hvězd Claire Danes a Mandyho Patinkina se můžeme těšit také na návrat Mauryho Sterlinga, Linuse Roache, Beau Bridgese a Costy Ronina.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Recenze

Sedmá série Homelandu očima redaktorů Edny

Sedmá série Homelandu očima redaktorů Edny

Předposlední řada Homelandu je za námi a opět šlo o vynikající podívanou, která odrážela současné dění ve světě. Jak se nám líbila, to se dozvíte v naší redakční recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás