Homeland (Ve jménu vlasti) William Walden

William Walden

William Walden

Viceprezident Spojených států.

Sezóny 2
2011 - 2012


Walden nabídne Brodymu stát se kongresmanem. To mu pomůže v jeho kandidatuře na úřad prezidenta, protože Brody je veřejností považován za válečného hrdinu, ke kterému můžou vzhlížet.

Walden je ženatý a má syna Finna, který se později sblíží s Brodyho dcerou Danou. Spolu s Davidem Estesem je zodpovědný za bombardování, při kterém zemřel syn Abú Nazíra.


Jamey Sheridan jako William Walden. Foto: Showtime

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

zmetek

6.10.2013 | 0:11:11

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás