Justice League Rick Flag konečně obsazen

Rick Flag konečně obsazen

Rick Flag konečně obsazen

Vůdce týmu Suicide Squad si měl nejprve zahrát Tom Hardy, ten dal ale nakonec přednost jiným filmovým projektům, a tak se sháněl náhradník. Po řadě spekulací máme konečně potvrzeno jméno herce, který si zahraje Ricka Flaga.


1 0
12.4.2015

Obsazení

Po Hardym převezme žezlo herec Joel Kinnaman, kterého můžete znát z nejnovějšího RoboCopa či seriálu The Killing, v budoucnu jej budete moci vidět také po boku Hardyho v Child 44 nebo v Knight of Cups a po premiéře Suicide Squadu jistě v mnohých dalších filmech.

Proč se nebát obsazení

Kinnaman si již pár drsných rolí, ve kterých se musel umět ohánět slovy i zbraní, úspěšně zahrál, a tak snad ani v Suicide Squadu nezklame.Joel Kinnaman v nejnovějším RoboCopovi. Foto: Columbia Pictures, Metro-Goldwyn-Mayer Pictures

O postavě

Rick Flag začínal jako bojový pilot, vlnami osudu se však dostal do Task Force X a Suicide Squadu, kde se stal lídrem a nepříčil se mu ani pokus o zabití Amandy Wallerové.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Wonder Woman


Režie: Patty Jenkinsová
Scénář: Allan Heinberg
Hudba: Rupert Gregson-Williams
Hrají: Gal Gadot, Robin Wright, David Thewlis, Chris Pine, Connie Nielsen, Elena Anaya, Lucy Davis, Dany Huston, Ewen Bremmer, Doutzen Kroes, Eleanor Matsuura, Mayling Ng, Eugene Brave Rock, Samantha Jo, Saïd Taghmaou
Stopáž: 141 minut 

Reklama

Nepřehlédněte

Co nám prozradil Comic-Con?

Co nám prozradil Comic-Con?

Kromě traileru na Justice League nabídl panel společnosti Warner Bros. i spoustu novinek o chystaných filmech vesmíru DCEU. Pojďme se na ně podívat.

Nejoblíbenější postavy

Herci

Hlídejte si nás

Batman a Superman online

Kde si můžete pustit jejich filmy online?

Batman v Superman
Filmy – Superman
Filmy – Batman