Justice League Static Shock získává scenáristu

Static Shock získává scenáristu

Static Shock získává scenáristu

Minulý rok oznámilo nakladatelství DC Comics obnovení slavné komiksové série Static Shock a Warner Bros. zároveň odkleplo i film o tomto hrdinovi. Projekt se začíná rozbíhat a Warneři vítají na palubě scenáristu Randyho McKinnona.

4 0
28.3.2021

Komiksový hrdina Static se ve své vlastní sérii vycházející v rámci divize DC Milestone Comics objevil poprvé v roce 1993, brzy se z něj stal velký oblíbenec fanoušků a získal i vlastní animovaný seriál. Ten v letech 2000–2004 běžel na dětském kanálu WB Television a v Americe je dodnes velkým hitem. Milestone Comics pak s přestávkami vydával několik komiksových sérií, v rámci New 52 Multivesmíru ale Static na čas přestal vycházet. Loni, v rámci online události DC Celebration, oznámilo studio Warner Bros. obnovení komiksové série i tvorbu nového Staticova hraného celovečeráku.

Static patří mezi oblíbené DC hrdiny. Foto: DC Comics, Milestone Comics


Poměrně nedávno se k DC Entertainment připojil Michael B. Jordan, hvězda filmů Creed a Black Panther, aby právě snímek Static Shock připravil se svou produkční společností Outlier Society. Nyní pak nový film o hrdinném metačlověku Virgile Hawkinsovi, jenž vystupuje právě pod přezdívkou Static, získal i scenáristu. Projektu se chopí Randy McKinnon, který pro Disney+ nachystal snímek Safety a podílel se i na seriálech Chambers a Grand Army. Premiéra Static Shock zatím nebyla stanovena, podle dostupných informací by ale natáčení mohlo začít už v tomto roce. Kdo se tedy chopí režisérských otěží?

Dáte šanci snímku Static Shock?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální film

Liga spravedlnosti Zacka Snydera


Režie: Zack Snyder
Scénář: Chris Terrio
Hudba: Junkie XL
Hrají: Ben Affleck (Batman), Henry Cavill (Superman), Gal Gadot (Wonder Woman), Jason Momoa (Aquaman), Ezra Miller (Flash), Ciarán Hinds (Steppenwolf)
Stopáž: 242 min

Nejoblíbenější filmy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Herci

Hlídejte si nás