Justice League
84/100 - 38×

Justice League

Superman, Batman, Wonder Woman a další. Superhrdinská týmovka Justice League chrání svět na stránkách DC Comics už od roku 1960 a nyní přichází na filmové plátno v novém projektu, díky kterému všechny tyto superhrdiny konečně uvidíme pohromadě!

USA | 2013 | Vysílá se
žánr
Akční, Fantasy, Komiksový
hrají
Henry Cavill, David Corenswet (Superman), Ben Affleck, Robert Pattinson (Batman), Gal Gadot (Wonder Woman), Viola Davis (Amanda Wallerová), Jai Courtney (Kapitán Boomerang), Jason Momoa (Aquaman), Jeffrey Dean Morgan (Thomas Wayne), Lauren Cohan (Martha Wayne), Diane Lane (Martha Kent), Kevin Costner, Pruitt Taylor Vince (Jonathan Kent), Robin Wright (Antiope), Ewen Bremner (Charlie), Connie Nielsen (Hippolyta), Danny Huston (Erich Ludendorff), Saïd Taghmaoui (Sameer)

Arthur Fleck

Arthur Fleck

Zkrachovalý stand up komik, který se proměnil v ikonického padoucha Jokera.

Sezóny 1
2019 - 2019

Pád Arthura Flecka do osidel šílenství je tragickým příběhem zkrachovalého muže, jenž ztratil všechny životní hodnoty. Arthur se narodil neznámo kdy a neznámo komu v Gothamu někdy ve čtyřicátých letech 20. století. V mládí se jej ujala Penny Fleck, jež jej vychovala jako vlastního, zároveň mu však způsobila psychické poruchy smíchu v nevhodných situacích. Na počátku osmdesátých let pracoval Arthur v Gothamu jako pouliční klaun ve firmě Hoyta Vaughna, kvůli své nemoci se však často stával terčem šikany nejrůznějších výrostků. Od kamaráda Randalla tedy jednoho dne dostal pistoli k sebeobraně, jež mu však vypadla při vystoupení v dětské nemocnici, kvůli čemuž byl Hoytem vyhozen.

Arthur se dříve snažil prosadit jako stand up komik. Foto: Warner Bros.

Při cestě domů se Arthur v metru zastal ženy, kterou obtěžovala zlatá mládež z Wayne Enterprises a byl znovu napaden. Všechny tři mladíky zastřelil a poprvé pocítil krásu smrti. Arthur se rovněž poprvé prosadil na stand up komediální vystoupení, jeho vtipy však publikum nerozesmály, ba naopak, Fleck se stal terčem posměchu v show Murrayho Franklina. Ve stejnou dobu onemocněla jeho matka a Arthur začal pátrat po svém otci, což jej zavedlo k rodině Wayneových. Thomas Wayne mu však rázně oznámil, že není jeho otcem, díky čemuž Arthur navštívil Arkham, kde mu Carl řekl, že je adoptován. Smutkem zmítaný Fleck se svěřil své „přítelkyni“ Sophie Dumond, se kterou ve skutečnosti nikdy nic neměl, a následně udusil svou matku polštářem. Arthur se dostal do hledáčku policie, kdy jej kvůli vraždám v metru vyšetřovali detektivové Burke a Garrity, následně ale dostal nabídku na vystoupení v show Murrayho Franklina. Při přípravě na slavnostní večer a setkání se slavnou televizní personou navštívili Arthura kolegové Randall a Gary a Fleck brutálně ubodal Randalla, Garyho však ušetřil. Při vystoupení si nechal říkat Joker a zabil Murrayho, čímž zahájil vlnu zločinu v Gothamu, kterou odnesli i Wayneovi. Zrodil se nejslavnější komiksový padouch. Ale opravdu k těmto událostem došlo?

Arthurovo vystoupení zahájilo vládu anarchie. Foto: Warner Bros.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hyena

Choakín ♥️

31.7.2020 | 21:03:10
Dom50525

Absolutní nádhera, nejlépe vykreslená komiksová postava ve filmu.

8.1.2020 | 18:59:56
tom99

Bože můj…

webmaster, grafik
25.12.2019 | 13:29:54
Babylonian

Joaquinova životní role. Give this man an Oscar!!

13.10.2019 | 23:06:02
Kothy

silenec…

13.10.2019 | 22:19:31
JaneT8

I just hope that my death makes more cents then my life.

12.10.2019 | 14:59:38
Logan_the Wolverine

What you get, when you cross a mentally ill loner with a society that abandons him and treats him like trash?

11.10.2019 | 20:54:33
CoRnDuCK

When you bring me out, can you introduce me as Joker? :)

9.10.2019 | 19:31:55
Levascue

Excelentní

9.10.2019 | 19:20:30

Aktuální film

Aquaman a ztracené království

Režie: James Wan
Scénář: David Leslie Johnson-McGoldrick
Hudba: Rupert Gregson-Williams
Hrají: Jason Momoa (Aquaman), Patrick Wilson (Orm), Yahya Abdul-Mateen II (Black Manta), Dolph Lundgren (Nereus), Nicole Kidman (Atlanna), Temuera Morrison (Thomas Curry), Amber Heard (Mera)

Stopáž: 124 minut

Nejoblíbenější filmy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Herci

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama