Lost (Ztraceni)
90/100 - 294×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Charlie Pace

Charlie Pace

Drogově závislý kamarád Claire.

Sezóny 5
2004 - 2010

Známá fakta

Spolu se svým bratrem byl Charlie vychován v přísné katolické rodině, už od útlého dětství oba aktivně hráli na hudební nástroje. Později společně založili rockovou kapelu Driveshaft, která jednu chvíli byla především díky písničce You All Everybody velice úspěšná. Kapela se ovšem rozpadla zevnitř, také kvůli drogám. Zatímco Charlieho se starší bratr Liam úspěšně ze závislosti vymanil a založil si rodinu, Charlie s tím stále bojuje a několikrát se už dostal do obtížných situací. Ani setkání s jeho bratrem v Austrálii mu nepomohlo.

(Charlie měl blízko především ke Claire. Foto: ABC)

Na ostrově

V prvních dnech na ostrově řeší Charlie hlavně svou drogovou závislost, pomocnou ruku mu podá Locke, který mu slíbí za abstinenci kytaru. Když už se zdá, že to úspěšně překonal, najde v troskách letadla další zásoby drog. Charlie se hodně sblíží s těhotnou Claire, po narození jejího syna Aarona se o oba ochotně stará. Jejich vztah prochází krizí, když má Charlie další absťák, usmíří se teprve až po delší době. Desmond Charliemu předpověděl, že zemře, třikrát ho dokázal od zkázy zachránit. Charlie poté na svůj osud přistoupí a nasadí vlastní život, aby v podvodní stanici odblokoval rušení vysílání. Poté umírá.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Veľmi sympatická postava, ktorá mala bezpochyby tú najdojemnejšiu smrť v celom seriály. Chudák Charlie, bolo mi ho naozaj veľmi ľúto :'(. A ku Claire sa fantastický hodil.

12.10.2020 | 21:43:57
Brutaleric

I když mu sem tam hráblo, dle mého vkusu to byl naprosto fajnový člověk. Jen je škoda jak musel skončit.

8.12.2019 | 0:22:57
Marcus Flavius

not Penny's boat :-(

7.6.2017 | 20:38:19
dadinka

Pro mně nejlepší postava seriálu, ještě jsem nikdy u ničí smrti tak nebrečela :( RIP Charlie

14.5.2016 | 18:03:00
Pepe891

Ďalší pohoďák bez ktorého bi seriál ani nemohol biť,škoda že umrel už vo 4.séria.

21.5.2013 | 15:46:17

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama