Lost (Ztraceni)
90/100 - 293×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Liam Pace

Liam Pace

Charlieho starší bratr.

Sezóny 4
2004 - 2010

Známá fakta

Spolu se svým bratrem Charliem byl Liam vychován v přísné katolické rodině, už od útlého dětství oba aktivně hráli na hudební nástroje. Později společně založili rockovou kapelu DriveShaft, která jednu chvíli byla především díky písničce You All Everybody velice úspěšná. Kapela se ale rozpadla, největší podíl na tom měli drogy.

(Liam i Charlie byli závislí na drogách. Foto: ABC)

Zatímco Charlie zůstává stále závislý, Liam se vzchopí a letí za svou právě narozenou dcerou Megan, ale letenku vykupuje za Charlieho cenný klavír. Charlie později navštěvuje Liama, kde zjišťuje, že zatímco bratr vyhrál boj nad drogami, tak on je stále závislý.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Brutaleric

Nesympatická postava. Šlo mu jen o slávu a na Charlieho se vysral přesně stejně jako na kapelu a ke všemu na svého bratra všechno sváděl.

8.12.2019 | 0:37:15

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama