Lost (Ztraceni) Michael Dawson

Michael Dawson

Michael Dawson
Sezóny 4
2004 - 2010

Známá fakta

Michael se ve skutečnosti živil jako stavební dělník. S přítelkyní Susan čekali dítě, ovšem jejich vztah ztroskotal těsně po narození Walta, protože Susan získala lukrativní místo mimo Ameriku. Michael se snažil jejich vztah několikrát obnovit, ale marně. Při jednom z pokusů je nešťastně sražen autem a na delší dobu upoután na lůžko. Po čase je kontaktován z Austrálie, že Susan zemřela a on se má začít starat o Walta.

(Foto: ABC)


Na ostrově

Vzhledem k tomu, že nemá žádné rodičovské zkušenosti, jen obtížně hledá po havárii Michael cestu k Waltovi. Teprve, když mu Locke pomůže najít Waltova psa, Vincenta, se to zlepší. Michael zažije několik zajímavých setkání se Sun, staví také záchranný vor. Poté, co je při plavbě voru Walt unesen Druhými a Michael se vrací k ostatním, snaží se za každou cenu ho najít. Díky léčce Druhých se dostává úspěšně až do jejich falešného tábora, kde skutečně Walta najde, ovšem společně mohou odejít jen pod jednou podmínkou – musí Druhým přivést Jacka, Kate, Sawyera a Hurleyho. Také musí pomoci osvobodit Bena ze zajetí, při tom zastřelí Anu Lucii a nešťastně také Libby. Vše naaranžuje tak, že to udělal Ben, navíc přivede čtveřici k Druhým. Poté, co je čtveřice Druhými zajata, dostává Michael a Walt od Druhých loď a souřadnice na cestu z ostrova. Když se ale vrátí, Michael nevydrží tíhu viny a prozradí Waltovi, co provedl. Od té doby se touží Michael zabít, ale nejde mu to. Následně ho zlanaří Tom, který chce aby pracoval jako špión pro Bena. Michael se vloudí na loď mířící na ostrov, kde sabotuje některé věci a setká se zde také se Sayidem a Desmondem. Když je na lodi objevena bomba, Michael se snaží ze všech sil ji zneškodnit. Podaří se mu alespoň zpomalit reakci, zaplatí za to ale nejvyšší daň a po výbuchu umírá.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
vaclavhajzer

Odporny psychopat ktory tuzbu po zabijani a niceni zakryval zachranovanim maleho skunka…Nechapem ze ho hned neodbachli

9.8.2020 | 0:09:28
Len_LenKa

Čistý psycháč, čo sa hrá na neviniatko. Zo začiatku som ešte prejavovala ľútosť voči nemu, no čo začal robiť potom… no coment… Ako veľmi nemám takéto postavy rada.. ách ..

10.6.2017 | 7:52:03
Marcus Flavius

Od začátku by se jen rval, na každýho řval, furt jenom jeho syn a zbytek nezájem,..zrádce a krypl.

28.5.2017 | 19:23:57
Tr1cK

Nemusel jsem ho uz od zacatku, ale po tom co zradil ostatni klesl jeste o level niz.

9.6.2013 | 19:51:20
Pepe II Dragon

Zo začiatku bol celkom v pohode no keď zradil svojích priateľov tak u mňa skončil.

1.3.2012 | 0:02:27

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Reklama

Partneři