Lost (Ztraceni) Hugo Hurley Reyes

Hugo Hurley Reyes

Hugo Hurley Reyes

Hláškující boháč, který se snaží zbavit svého prokletí.

Sezóny 6
2004 - 2010

Známá fakta

Hurley začal s přejídáním v době, kdy ho jako malého opustil otec a on musel sám vyrůstat se svojí matkou. Jeho váha se mu poprvé stala prokletím v okamžiku, kdy způsobil nepřímo smrt dvou lidí – to ho přivedlo až do blázince. Tam se poprvé objevuje jeho imaginární dvojče Dave, spřátelí se také s jiným člověkem, který mu prozradí číselnou kombinaci 4, 8, 15, 16, 23, 42.

Po svém odchodu z blázince tuto kombinaci Hurley vsadí do loterie a vyhraje 114 miliónů dolarů. Investuje do dalších společností (v jedné z nich pracuje Locke) a v době havárii má na kontě 156 miliónů. Jenže peníze mu přinesou jen smůlu, ať už mezi přáteli, v rodině či v lásce. Do Austrálie cestuje, aby se od jistého člověka jménem Sam Toomey dozvěděl, jak se svého prokletí zbavit.


Na ostrově

Nejprve na ostrově jen hláškoval, ostatním přihrával a stavěl golfová hřiště, ale poté objevil falešného cestujícího (Ethan Rom) a účastnil se velké výpravy k vraku lodi Black Rock. Snažil se zabránit otevření poklopu (uviděl na něm pro něj nešťastná čísla), jeho čas přišel ve chvíli, kdy se spojily obě skupiny přeživších a on poznal Libby. Jejich románek byl krátký, Hurley byl poté na čas unesen Druhými. V táboře je to poté stále on, kdo drží dobrou náladu.

(Hurley se prosadil především díky svým hláškám. Foto: ABC)

Budoucnost

Patří mezi členy tzv. „Oceanic 6“, tedy šestice lidí, kteří se oficiálně vrátili z ostrova domů. V budoucnosti se jen obtížně vyrovnává se svým návratem mezi lidi, tíží ho především halucinace mrtvého Charlieho. Po jedné bláznivé honičce s autem si sám zažádá o přesun do blázince, kde se z něj pokouší jistý Matthew Abaddon dostat informace o lidech na ostrově. Setká se také s Jackem a se Sun po narození jejího dítěte. Když ho navštíví Sayid, souhlasí, aby ústav společně opustili.

Po útěku z ústavu jej stíhá policie jako pachatele vražd, které spáchal Sayid. Hurley zachraňuje Sayida, postřeleného uspávací šipkou. Když jej přichází Ben přemlouvat k návratu na ostrov, zachová se Hurley podle Sayidovy rady a udělá pravý opak toho, co chce Ben – nechá se zatknout policií za vraždy, které nespáchal. Je však osvobozen a vrací se s Oceanic 6 na ostrov.

Při návratu se „propadne“ časem do dob Dharmy. Díky Sawyerovi a Juliet splyne se skupinou nových zaměstnanců Dharmy. Je zařazen ke kuchařům. Poté, co Juliet při incidentu odpálí atomovou bombu, vrací se do současnosti a stává se významným komunikátorem s těmi, kdo už zemřeli. Tlumočí tak Jackovi vzkazy od Jacoba nebo Richardovi poselství jeho dávno zemřelé ženy Isabelly. V alternativní realitě je Hurley stále velmi bohatým člověkem, který zbohatl díky výhře v loterii. Nepronásleduje jej ale smůla, nýbrž se označuje za dítě štěstěny.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Hugo bol parádny. Hurleyho sa nedá neoblúbiť. Proste dobrák a sympaťák.

12.10.2020 | 21:42:38
Brutaleric

Větší seriálová kladná postava už tady ani neexistuje. S každým se dokázal skamarádit a byl vždy hodný.

8.12.2019 | 0:17:08
Marcus Flavius

kamarádskej dobrák

7.6.2017 | 20:20:08
Dandan5

Nejlepší postava. Pohodář a vtipnej chlap. Já bych si s ním rozumněl :D

17.11.2015 | 18:39:50
Pepe891

Neskutočný pohoďák,bez neho bi Nezvestný neboli tým čím sú.

21.5.2013 | 15:39:59

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Reklama

Partneři