Lost (Ztraceni) Claire Littleton

Claire Littleton

Claire Littleton
Sezóny 5
2004 - 2010

ZNÁMÁ FAKTA

Vyrůstala jen s matkou, svého otce, Christiana Shepharda (ano, Jackova otce) poznala až v okamžiku, kdy společně s matkou nabourali a její matka upadla do komatu. Pracovala jako číšnice, když poznala mladíka Thomase, se kterým brzy otěhotněla. Thomas se s ní ale rozešel, problémy svobodného rodiče chtěla vyřešit tím, že dá své dítě k adopci. Věštec jí ovšem varoval, že ho nesmí dát jen tak někomu a doporučil jí pár v Los Angeles.


NA OSTROVĚ

Pád letadla přežila Claire i její nenarozené dítě v pořádku, větší trauma jí způsobil Ethanův únos. Poté, co na ní Ethan a další Druzí prováděli jisté lékařské zákroky, jí Alex pomohla utéct, ovšem na tento zážitek si Claire příliš nepamatuje. Porodila až když se vrátila k ostatním, svému synovi dala jméno Aaron. Pojí ji velké přátelství s Charliem, které prochází různými obdobími, podle toho, zda Charlie má či nemá problémy s drogami. Aktivně se také zapojuje do běhu na pláži, třeba plánem na záchranu. Při rozdělení na tábory se přidala k Lockovi. Během útoku lidí z lodi na Lockův tábor přežije výbuch, ale když putuje džunglí zpět na pláž, ztratí se a objevuje se až za podezřelých okolností v Jacobově chatrči. Sama na Ostrově žije tři roky. Podle Druhých je nakažena „infekcí temnoty“. Přidává se k falešnému Lockovi alias Monstru.

BUDOUCNOST

Kate bude v budoucnosti vychovávat jejího syna Aarona. Claire ve snu varuje Kate, aby nebrala Aarona zpět na ostrov.

V alternativní linii cestovala Claire do L.A., aby dala k adopci své dítě, což ale nakonec nevyjde. Claire se i díky podpoře Kate rozhodne si dítě nechat. V nemocnici ji ošetřuje Ethan.

DABING

René Slováčková

Filmy: Městečko

Seriály: Prima sezóna

Dabing: Prue (Čarodějky), Roxie (Sabrina)

Sabina Laurinová

TV: Do-re-mi, Bazén

Filmy: Z pekla štěstí 2, Jak se krotí krokodýli

Dabing: Aladdin

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Roztomilé, vždy nežná a milá a vskutku prekrásna Claire. Veľmi som si ju obľúbil, za mňa najkrajšia postava seriálu. S Charliem jej to naozaj pristalo. A keď sa zbláznila a stala sa šialenou, tiež si ma ihneď získala. Bola skutočne badass.

12.10.2020 | 21:51:53
vaclavhajzer

Toto čudo ktore akurat vyuzilo Charlieho kym vrhlo je absolutne nezaujimave a mohlo zaujat len 10 rocne deti typu Pepe891 ktore tu davaju 100% aj piesku na plazi…

9.8.2020 | 21:50:45
Pepe891

Bývala to moja 2 najobľubenejšia ženská postava ale to len po 3 sériu,po tom už za moc nestála.

21.5.2013 | 15:01:36

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Reklama

Partneři