Lost (Ztraceni) Charlie Pace

Charlie Pace

Charlie Pace
Sezóny 5
2004 - 2010

Známá fakta

Spolu se svým bratrem byl Charlie vychován v přísné katolické rodině, už od útlého dětství oba dva aktivně hráli na hudební nástroje. Později společně založili rockovou kapelu Driveshaft, která jednu chvíli byla především díky písničce „You All Everybody“ velice úspěšná. Kapela se ovšem rozpadla zevnitř, také díky drogám. Zatímco Charlieho starší bratr Liam se úspěšně ze závislosti vymanil a založil si rodinu, Charlie s tím stále bojuje a několikrát se už dostal do obtížných situací. Ani setkání s jeho bratrem v Austrálii mu nepomohlo.

(Foto: ABC)


Na ostrově

V prvních dnech na ostrově řeší Charlie hlavně svojí drogovou závislost, pomocnou ruku mu podá Locke, který mu slíbí za abstinenci kytaru. Když už se zdá, že to úspěšně překonal, najde v troskách letadla další zásoby drog. Charlie se hodně sblíží s těhotnou Claire, po narození jejího syna, Aarona, se o oba ochotně stará. Jejich vztah prochází krizí, když má Charlie další absťák, usmíří se teprve až po delší době. Desmond Charliemu předpověděl, že zemře, třikrát ho dokázal od zkázy zachránit. Charlie poté na svůj osud přistoupí a nasadí vlastní život, aby v podvodní stanici odblokoval rušení vysílání. Poté umírá…

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Veľmi sympatická postava, ktorá mala bezpochyby tú najdojemnejšiu smrť v celom seriály. Chudák Charlie, bolo mi ho naozaj veľmi ľúto :'(. A ku Claire sa fantastický hodil.

12.10.2020 | 21:43:57
Brutaleric

I když mu sem tam hráblo, dle mého vkusu to byl naprosto fajnový člověk. Jen je škoda jak musel skončit.

8.12.2019 | 0:22:57
Marcus Flavius

not Penny's boat :-(

7.6.2017 | 20:38:19
dadinka

Pro mně nejlepší postava seriálu, ještě jsem nikdy u ničí smrti tak nebrečela :( RIP Charlie

14.5.2016 | 18:03:00
Pepe891

Ďalší pohoďák bez ktorého bi seriál ani nemohol biť,škoda že umrel už vo 4.séria.

21.5.2013 | 15:46:17

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Reklama

Partneři