Lost (Ztraceni)
90/100 - 294×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Aaron Littleton

Aaron Littleton

Claiřin syn narozený na ostrově.

Sezóny 3
2006 - 2009

Známá fakta

Aaron je syn Claire a Thomase, bývalého přítele Claire. Jejich vztah dlouho nevydržel a Claire chtěla dát dítě k adopci. Věštec ji ale varoval, že dítě nesmí dát jen tak někomu a doporučil jí pár v Los Angeles. Claire cestovala v letadle, když byla v osmém měsíci těhotenství.

Na ostrově

Aaron se narodil Claire na ostrově. Hned po jeho narození se Charlie jmenoval jeho „náhradním otcem“ a pomáhal Claire s výchovou. I Aaron zažil pár rušných chvil na ostrově – ještě těhotnou Claire unesl Ethan z Druhých, pak chtěla uneseného Aarona vyměnit Rousseau za svoji dceru, později Aaron záhadně onemocněl. Po rozdělení přeživších Claire zamíří do Lockeova tábora, po útoku ze strany lidí z lodi se Claire s ním vrací nazpět na pláž. Když Claire v džungli záhadně zmizí, Sawyer se postará o Aarona.

(Aaron se na ostrově ocitl ve chvíli, kdy byl ještě v matčině břichu. Foto: ABC)

Budoucnost

Patří mezi tzv. „Oceanic 6“, tedy šestici lidí, kteří se oficiálně vrátili z ostrova domů. Aaron v budoucnu bude vyrůstat po boku Kate, která se vydává za jeho matku. Společně s Jackem ho budou krátce vychovávat. Zatím nevíme, jestli Aaron má nějaké vzpomínky na svoji pravou matku nebo na ostrov. Situace se zkomplikuje po třech letech mimo ostrov, někdo jí chce odebrat Aarona z péče – ukáže se, že to je Ben. Jinak se Aaron jeví jako normální malé dítě. Kreslí ovšem zvláštní obrázky, na nichž kouř útočí na lidi. Aaron je jediným členem Oceanic 6, který se nevrátil na ostrov. Kate jej před návratem svěří do péče jeho babičky, Claiřiny matky.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MakynaH

roztomilý malý ‚tuřínek‘

31.3.2015 | 21:02:23

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama