Lost (Ztraceni)
90/100 - 294×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Danielle Rousseau

Danielle Rousseau

Samotářka, která byla nucena žít bez své čerstvě narozené dcery.

Sezóny 5
2004 - 2010

Známá fakta

Danielle na ostrově ztroskotala v roce 1988 coby členka francouzského vědeckého týmu. Byla v sedmém měsíci těhotenství. Její skupina se brzy setkala s Monstrem, někteří členové výpravy jím byli zabiti a zbývající (včetně jejího partnera Roberta) zabila sama Danielle, protože si myslela, že jsou nakaženi. Setkala se také s Jinem, když po posunutí ostrova cestoval časem.

Zanedlouho Danielle porodila dcerku jménem Alex, ovšem tu těsně po narození unese Ben, který později Alex vychovává jako otec u Druhých. Tehdejší vůdce Druhých Widmore rozkázal, aby Ben zabil Danielle, Ben to však neudělal a jen pološílenou ženu varoval, aby své dítě nikdy nehledala a aby utíkala, kdykoli uslyší šepot z džungle. Danielle také změnila vysílací signál z radiové věže. Od té doby žije v džungli sama.

(Danielle žila na ostrově sama. Foto: ABC)

Na ostrově

Poprvé se setkal s Danielle Sayid, který se vydal sám do džungle. Danielle si původně myslela, že patří mezi Druhé a držela ho v zajetí. Když jí to vysvětlil, Danielle se na čas spojila s přeživšími a řekla jim o nebezpečích na ostrově. Zřejmě ze stesku po své unesené dceři dotírala na těhotnou Claire (ale pomohla jí utéct ze zajetí) a také na chvíli unesla jejího syna, Aarona. Zúčastnila se několika výprav (k vraku lodi Black Rock, ke komunikační stanici), ale jinak žije uvnitř ostrova stále sama. Teprve nedávno se poprvé tváří v tvář setkala se svojí dcerou Alex, když ukázala přeživším cestu k radiové věži. Po rozdělení pobývá u Lockea, když Ben přesvědčí Alex, aby se vydala za zbytkem Druhých, je Danielle zastřelena vojáky z lodi.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Marcus Flavius

20 ledna/2021 bohužel Mira Furlan zemřela, odpočívej v pokoji Danielle :-(

1.3.2021 | 3:04:40
Pepe II Dragon

Spočiatku so ju veľmi nemusel ale potom som si zvykol.

29.2.2012 | 23:38:07

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama